Moje obhliadky (0)


Napísali o nás

 

Lukáš Hutník 

Výborný prístup pána Babiaka, veľmi ochotný, ústretový a nápomocný. S predajom bytu nám veľmi pomohol.

 

Juraj Pospiech

Služby realitnej kancelárie som využil prvýkrát, ale musím povedať, že som bol nadmieru spokojný. Prístup pána Babiaka a slečny Mišurdovej bol skvelý. Keďže som predával byt v inom meste kde reálne žijem, musel som sa spoľahnúť na ich služby a ich schopnosti. A musím povedať, že som bol nadmieru spokojný. Vybavili všetko čo bolo potrebné, nemusl som zbytočne cestovať medzi mestami, ušetrili mi veľmi veľa času a v dnešnej dobe aj nervov, keďže komunikácia s úradmi je celkom náročná. Počas celej doby ma informovali o obhliadkach a radili mi s nastavením ceny. Nakoniec som byt predal tak, ako som chcel a to hlavne vďaka ich práci a schopnostiam. Dávam 10 z 10. Ak bude moznosť, určite ich služby využijem opäť.

 

Ing. Ján Harabin

Služby realitnej kancelárie som využil prvýkrát pri pomerne zložitom predaji pozemkov. Predaj sa zrealizoval podľa mojich predstáv z časového i materiálneho hľadiska. Bol som maximálne spokojný s odborným i ľudským prístupom, ústretovosťou, rýchlosťou a korektnosťou nielen komunikácie a informovanosti počas predaja, ale aj pri spracovaní finálnych podkladov, zmlúv a právneho ukončenia predaja.
Vyslovujem poďakovanie p. Babiakovi a p. Mišurdovej, ktorá bola so mnou počas celého predaja v priamom kontakte.
Výkon kancelárie hodnotím päť z piatich a odporúčam všetkým záujemcom o kvalitné a spoľahlivé služby.

 

Ladislav Škantár

Veľká spokojnosť pri prenájme nehnuteľnosti.Profesionálny prístup,zodpovednosť,poradenstvo.

 

RNDr. Vladimír Vosko

Veľká spokojnosť s prístupom a nasadením od realitnej kancelárie pri predaji bytu. Ocenenie navyše patrí milej a zodpovednej J.Mišurdovej.

 

Jakub Kubinský

Realitnú agentúru Recomp môžem odporučiť po vlastnej skúsenosti s predajom domu a priamo s pani Mišurdovou. Počas celého predaja a následne po predaji domu poskytovala okamžitú odozvu, riešenie problémov a rovnako aj komunikáciu. Pani Mišurdová vedela vždy odpovedať na otázky, chodila vždy o všetkom informovaná a poskytovala vždy dobré riešenia. Následne po predaji domu bol servis od agentúry stále 100%. Ďakujem za pomoc a verím, že spoločnosť bude ďalej úspešná a férová.

 

MDDr. Richard Vorobeľ

Kancelária so srdcom, spoľahlivosťou, dobrými radami. Proste Top v Poprade

 

Mgr. Terézia Biesová

Maximálna ústretovosť a rýchlosť!

 

 Ivana Baumanová

 S realitnou kanceláriou Recomp a 
zvlášť s Mgr. Mišurdovou som bola nadmieru spokojná. Pani Mišurdová bola mimoriadne nápomocná a vždy mi veľmi ochotne zodpovedala na všetky moje otázky. Takisto oceňujem rýchly, flexibilný a korektný prístup. Určite by som sa na p. Mišurdovú obrátila aj v budúcnosti a jej služby odporúčam. 
 

Ing. Alena Vavrová 

Ďakujem Realitnej kancelárii za úžasný profesionálny a ľudský prístup s ktorým som sa stretla pri predaji môjho bytu. Všetko bolo vybavené veľmi rýchlo a spoľahlivo.
Odporúčam každému, kto by potreboval služby kancelárie RECOMP s.r.o 

 

Peter Rozložník

Na Realitnú kanceláriu Recomp som sa obrátil s požiadavkou o nájdenie vhodných nájomcov do bytu a o kompletné vybavenie všetkých náležitostí spojených s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Realitná maklérka bola veľmi príjemná a ochotná, všetky náležitosti vybavila rýchlo a odborne. Na mojej strane preto veľká spokojnosť. 

 

Ing. Dana Novotná

 Touto cestou ďakujeme  Mgr. Mišurdovej za rýchle a odborné vybavenie všetkých náležitostí potrebných pri kúpe nehnuteľnosti. Spokojnosť na našej strane.  

 

Ing. Miroslav Vavra

Pomohli nám pred 4 rokmi s nájdením a kúpou bytu. Jednanie bolo vecne, odborne a ústretové. Tento rok sme sa už obrátili na RECOMP s požiadavkou na odkup podielu v rodinnom dome a vysporiadanie zamotaných vlastníckych práv prístupovej cesty k tomuto domu. Vďaka ich odbornej a komplexnej pomoci bol celý prevod zrealizovaný úspešne ku spokojnosti našej, aj predávajúcej strany. Ozaj odporúčam obrátiť sa ohľadom realít, pozemkov a zmlúv na RECOMP!

 

Matej Š.

Cez spoločnosť RECOMP som doslova v priebehu pár dní predal svoju nehnuteľnosť v centre Popradu. Som maximálne spokojný a môžem iba vrelo odporúčať. Prístup spoločnosti bol ústretový, odborný a na veľmi profesionálnej úrovni. Ak budem v budúcnosti ešte náhodou predávať ďalšiu nehnuteľnosti, s určitosťou sa obrátim na spoločnosť RECOMP.

  

Pavol Hutník

S manželkou sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou Recomp. Pomohli nam pri kúpe bytu a neskôr aj s prenájmom. Dokonca nám pomohli aj s vyúčtovaním pre nájomníkov za určité obdobie. Ak niekto niečo potrebuje ohľadom realít  odporúčame Recomp!

  

Ing. Jozef Keďuch

Realitnú kanceláriu RECOMP sme oslovili s požiadavkou o nájdenie pozemku v okolí Popradu s vybudovanými inžinierskymi sieťami a komunikáciou. Nájdené ponuky telefonicky overili a následne sa s nami zúčastnili na všetkých obhliadkach. Nakoniec nám pomohli nájsť pozemok, ktorý odpovedal naším požiadavkám. Po zrealizovaní kúpi nám vybavili aj stavebné povolenie ”na kľúč”, a my sme sa nemuseli o nič starať. Momentálne sa realizuje výstavba a veríme, že do leta už budeme bývať vo svojom. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú nové bývanie!

  

Ing. Martin Matviak

Cez realitnú kanceláriu Recomp sme riešili predaj nášho bytu. S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, postarali sa ako o právnu stránku, tak aj o prepis bytu a energií na nového majiteľa. Z tohto dôvodu sme ich oslovili aj pri kúpe pozemku. Pozemok sme si síce našli sami, ale pomohli nám s vypracovaním zmluvy na jeho kúpu, a následne so získaním stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu. Vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú predať, kúpiť, alebo vybaviť stavebné povolenie bez starostí. 

  

Lucia M.

Realitná kancelária RECOMP nám pomohla s predajom pozemku. V tejto spoločnosti pracujú spoľahliví, skúsení, milí, ohľaduplní, ochotní ľudia. Celý proces predaja prebehol bez problémov od začiatku - vybavili všetko od zmlúv, stretnutí, zápisu až po informáciu kedy bol nový vlastník zapísaný v katastri. Vrelo odporúčam ak chce niekto riešiť predaj, kúpu, čokoľvek čo sa nehnuteľnosti týka. Ak budeme ešte potrebovať takéto služby, určite ich využijeme práve v tejto realitnej kancelárii.

  

Anna P. G.

Realitnú kanceláriu sme oslovili vo veci predaja bytu. Od prvotného stretnutia až po podpísanie zmluvy s novým majiteľom prebehlo všetko v krátkom časovom horizonte bez akýchkoľvek problémov. Oceňujem promptnosť , ľudský a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam a verím, že služby realitnej kancelárie RECOMP využijeme aj v budúcnosti. Prajem všetko dobré!

  

Marek Žifčák

Realitnú kanceláriu RECOMP som si vybral už ako osvedčenú dlhoročnú realitku na trhu s požiadavkou o zabezpečenie všetkých náležitostí spojených s kúpou garáže. Keďže som časovo zaneprázdnený, tak všetko som mal nachystané “na kľúč” a stačilo už len vypodpisovať potrebné dokumenty. Za mňa maximálna spokojnosť.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM