Moje obhliadky (0)


Napísali o nás

 

 

Ing. Miroslav Vavra

Pomohli nám pred 4 rokmi s nájdením a kúpou bytu. Jednanie bolo vecne, odborne a ústretové. Tento rok sme sa už obrátili na RECOMP s požiadavkou na odkup podielu v rodinnom dome a vysporiadanie zamotaných vlastníckych práv prístupovej cesty k tomuto domu. Vďaka ich odbornej a komplexnej pomoci bol celý prevod zrealizovaný úspešne ku spokojnosti našej, aj predávajúcej strany. Ozaj odporúčam obrátiť sa ohľadom realít, pozemkov a zmlúv na RECOMP!

 

 

Matej Š.

Cez spoločnosť RECOMP som doslova v priebehu pár dní predal svoju nehnuteľnosť v centre Popradu. Som maximálne spokojný a môžem iba vrelo odporúčať. Prístup spoločnosti bol ústretový, odborný a na veľmi profesionálnej úrovni. Ak budem v budúcnosti ešte náhodou predávať ďalšiu nehnuteľnosti, s určitosťou sa obrátim na spoločnosť RECOMP.

 

 

Pavol Hutník

S manželkou sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou Recomp. Pomohli nam pri kúpe bytu a neskôr aj s prenájmom. Dokonca nám pomohli aj s vyúčtovaním pre nájomníkov za určité obdobie. Ak niekto niečo potrebuje ohľadom realít  odporúčame Recomp!

 

 

Jozef Keďuch

Realitnú kanceláriu RECOMP sme oslovili s požiadavkou o nájdenie pozemku v okolí Popradu s vybudovanými inžinierskymi sieťami a komunikáciou. Nájdené ponuky telefonicky overili a následne sa s nami zúčastnili na všetkých obhliadkach. Nakoniec nám pomohli nájsť pozemok, ktorý odpovedal naším požiadavkám. Po zrealizovaní kúpi nám vybavili aj stavebné povolenie ”na kľúč”, a my sme sa nemuseli o nič starať. Momentálne sa realizuje výstavba a veríme, že do leta už budeme bývať vo svojom. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú nové bývanie!

 

 

Ing. Martin Matviak

Cez realitnú kanceláriu Recomp sme riešili predaj nášho bytu. S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, postarali sa ako o právnu stránku, tak aj o prepis bytu a energií na nového majiteľa. Z tohto dôvodu sme ich oslovili aj pri kúpe pozemku. Pozemok sme si síce našli sami, ale pomohli nám s vypracovaním zmluvy na jeho kúpu, a následne so získaním stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu. Vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú predať, kúpiť, alebo vybaviť stavebné povolenie bez starostí. DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM