Moje obhliadky (0)


Napísali o nás

 

Štefan Oprendek

S touto realitnou kanceláriou sme boli nadmieru spokojný. Ich služby sme využili pri kúpe chaty. Oceňujeme prístup p. Babiaka aj sl. Janky Mišurdovej. Odporúčame využiť ich služby.

 

Jozef Žáčik

Dobrý deň...Realitka Recomp mi pomáhala s predajom bytu v Trenčíne...Aj keď sú z Popradu, vedia zabezpečiť všetko ohľadom predaja...Profesionálny prístup...Veľmi im ďakujem a odporúčam...

 

Ing. Ján Kaprál 

Služby realitnej kancelárie RECOMP som využil pri predaji bytu. Ich prístup bol profesionálny, všetko prebehlo bez problémov. Predaj realizovala Mgr. Mišurdová. Ďakujem jej za profesionálny a veľmi ľudský prístup. Celý proces predaja, od poradenstva, zmlúv až po zápis do katastra a prepis energii zrealizovala vysoko profesionálne a promptne. Jej práca si zaslúži desať hviezdičiek z desiatich.

 

Jozef Hrubovčák

Ďakujeme pani Mišurdovej a tímu realitnej kancelárii RECOMP za otvorenú komunikáciu a profesionálny prístup. Veľmi ste nám pomohli pri prevode vlastníckych práv v nie ľahkom prípade kúpy staršieho rodinného domu a výkupu nielen nehnuteľnosti, ale aj pozemkov od viacerých vlastníkov. Odborné poradenstvo a precízna príprava zmlúv viedla k realizácii kúpy. Taktiež nás ohromil servis po realizovanej kúpe ako napríklad vklady do katastra a daňové priznanie. Dávame 5 hviezdičiek a určite sa na RECOMP obrátime opäť.

 

Peter Dunaj

Spolupráca s realitnou kanceláriou vďaka Mgr. Mišurdovej prebehla k spokojnosti zúčastnených, vrelo odporúčam.

 

Lucia Polomská

S realitnou kanceláriou Recomp sme boli nad mieru spokojní. Výborný profesionálny prístup. Môžem len vrelo odporúčiť.

 

Alena Pichoňská

So službami tejto realitnej kancelárie som sa stretla pri kúpe garážoveho miesta. Musím povedať, že celé to prebehlo k mojej úplnej spokojnosti, slečna Mišurdová celý predaj realizovala, bola milá, profesionálna, všetko vybavila aj bez mojej prítomnosti a mne stačilo prísť už len podpísať zmluvu. Ďakujem a vrelo ich služby odporúčam.

 

Hana Pilátová

S touto realitnou kanceláriou som bola nadmieru spokojná. Pracujú na profesionálnej úrovni a zodpovedne, aj nad rámec svojich povinností. Oceňujem prístup p. Babiaka aj sl. Janky Mišurdovej ,ktorá celý predaj realizovala. Odporúčam využiť ich služby.

 

Alica Šimčáková

So službami realitnej kancelárie RECOMP Poprad som veľmi spokojná. Chcem sa touto cestou poďakovať p. Babiakovi a sl. Mišurdovej za ich profesionálny prístup a čas strávený s realizáciou predaja našej nehnuteľnosti. 

 

Ján Adam

Výborná práca pani Mišurdovej, ústretovosť, ochota a profesionalita boli na mieste počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

 

Lukáš Hutník 

Výborný prístup pána Babiaka, veľmi ochotný, ústretový a nápomocný. S predajom bytu nám veľmi pomohol.

 

Juraj Pospiech

Služby realitnej kancelárie som využil prvýkrát, ale musím povedať, že som bol nadmieru spokojný. Prístup pána Babiaka a slečny Mišurdovej bol skvelý. Keďže som predával byt v inom meste kde reálne žijem, musel som sa spoľahnúť na ich služby a ich schopnosti. A musím povedať, že som bol nadmieru spokojný. Vybavili všetko čo bolo potrebné, nemusl som zbytočne cestovať medzi mestami, ušetrili mi veľmi veľa času a v dnešnej dobe aj nervov, keďže komunikácia s úradmi je celkom náročná. Počas celej doby ma informovali o obhliadkach a radili mi s nastavením ceny. Nakoniec som byt predal tak, ako som chcel a to hlavne vďaka ich práci a schopnostiam. Dávam 10 z 10. Ak bude moznosť, určite ich služby využijem opäť.

 

Ing. Ján Harabin

Služby realitnej kancelárie som využil prvýkrát pri pomerne zložitom predaji pozemkov. Predaj sa zrealizoval podľa mojich predstáv z časového i materiálneho hľadiska. Bol som maximálne spokojný s odborným i ľudským prístupom, ústretovosťou, rýchlosťou a korektnosťou nielen komunikácie a informovanosti počas predaja, ale aj pri spracovaní finálnych podkladov, zmlúv a právneho ukončenia predaja.
Vyslovujem poďakovanie p. Babiakovi a p. Mišurdovej, ktorá bola so mnou počas celého predaja v priamom kontakte.
Výkon kancelárie hodnotím päť z piatich a odporúčam všetkým záujemcom o kvalitné a spoľahlivé služby.

 

Ladislav Škantár

Veľká spokojnosť pri prenájme nehnuteľnosti. Profesionálny prístup, zodpovednosť, poradenstvo.

 

RNDr. Vladimír Vosko

Veľká spokojnosť s prístupom a nasadením od realitnej kancelárie pri predaji bytu. Ocenenie navyše patrí milej a zodpovednej J.Mišurdovej.

 

Jakub Kubinský

Realitnú agentúru Recomp môžem odporučiť po vlastnej skúsenosti s predajom domu a priamo s pani Mišurdovou. Počas celého predaja a následne po predaji domu poskytovala okamžitú odozvu, riešenie problémov a rovnako aj komunikáciu. Pani Mišurdová vedela vždy odpovedať na otázky, chodila vždy o všetkom informovaná a poskytovala vždy dobré riešenia. Následne po predaji domu bol servis od agentúry stále 100%. Ďakujem za pomoc a verím, že spoločnosť bude ďalej úspešná a férová.

 

MDDr. Richard Vorobeľ

Kancelária so srdcom, spoľahlivosťou, dobrými radami. Proste Top v Poprade

 

Mgr. Terézia Biesová

Maximálna ústretovosť a rýchlosť!

 

 Ivana Baumanová

 S realitnou kanceláriou Recomp a 
zvlášť s Mgr. Mišurdovou som bola nadmieru spokojná. Pani Mišurdová bola mimoriadne nápomocná a vždy mi veľmi ochotne zodpovedala na všetky moje otázky. Takisto oceňujem rýchly, flexibilný a korektný prístup. Určite by som sa na p. Mišurdovú obrátila aj v budúcnosti a jej služby odporúčam. 
 

Ing. Alena Vavrová 

Ďakujem Realitnej kancelárii za úžasný profesionálny a ľudský prístup s ktorým som sa stretla pri predaji môjho bytu. Všetko bolo vybavené veľmi rýchlo a spoľahlivo.
Odporúčam každému, kto by potreboval služby kancelárie RECOMP s.r.o 

 

Peter Rozložník

Na Realitnú kanceláriu Recomp som sa obrátil s požiadavkou o nájdenie vhodných nájomcov do bytu a o kompletné vybavenie všetkých náležitostí spojených s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Realitná maklérka bola veľmi príjemná a ochotná, všetky náležitosti vybavila rýchlo a odborne. Na mojej strane preto veľká spokojnosť. 

 

Ing. Dana Novotná

 Touto cestou ďakujeme  Mgr. Mišurdovej za rýchle a odborné vybavenie všetkých náležitostí potrebných pri kúpe nehnuteľnosti. Spokojnosť na našej strane.  

 

Ing. Miroslav Vavra

Pomohli nám pred 4 rokmi s nájdením a kúpou bytu. Jednanie bolo vecne, odborne a ústretové. Tento rok sme sa už obrátili na RECOMP s požiadavkou na odkup podielu v rodinnom dome a vysporiadanie zamotaných vlastníckych práv prístupovej cesty k tomuto domu. Vďaka ich odbornej a komplexnej pomoci bol celý prevod zrealizovaný úspešne ku spokojnosti našej, aj predávajúcej strany. Ozaj odporúčam obrátiť sa ohľadom realít, pozemkov a zmlúv na RECOMP!

 

Matej Š.

Cez spoločnosť RECOMP som doslova v priebehu pár dní predal svoju nehnuteľnosť v centre Popradu. Som maximálne spokojný a môžem iba vrelo odporúčať. Prístup spoločnosti bol ústretový, odborný a na veľmi profesionálnej úrovni. Ak budem v budúcnosti ešte náhodou predávať ďalšiu nehnuteľnosti, s určitosťou sa obrátim na spoločnosť RECOMP.

  

Pavol Hutník

S manželkou sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou Recomp. Pomohli nam pri kúpe bytu a neskôr aj s prenájmom. Dokonca nám pomohli aj s vyúčtovaním pre nájomníkov za určité obdobie. Ak niekto niečo potrebuje ohľadom realít  odporúčame Recomp!

  

Ing. Jozef Keďuch

Realitnú kanceláriu RECOMP sme oslovili s požiadavkou o nájdenie pozemku v okolí Popradu s vybudovanými inžinierskymi sieťami a komunikáciou. Nájdené ponuky telefonicky overili a následne sa s nami zúčastnili na všetkých obhliadkach. Nakoniec nám pomohli nájsť pozemok, ktorý odpovedal naším požiadavkám. Po zrealizovaní kúpi nám vybavili aj stavebné povolenie ”na kľúč”, a my sme sa nemuseli o nič starať. Momentálne sa realizuje výstavba a veríme, že do leta už budeme bývať vo svojom. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú nové bývanie!

  

Ing. Martin Matviak

Cez realitnú kanceláriu Recomp sme riešili predaj nášho bytu. S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, postarali sa ako o právnu stránku, tak aj o prepis bytu a energií na nového majiteľa. Z tohto dôvodu sme ich oslovili aj pri kúpe pozemku. Pozemok sme si síce našli sami, ale pomohli nám s vypracovaním zmluvy na jeho kúpu, a následne so získaním stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu. Vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú predať, kúpiť, alebo vybaviť stavebné povolenie bez starostí. 

  

Lucia M.

Realitná kancelária RECOMP nám pomohla s predajom pozemku. V tejto spoločnosti pracujú spoľahliví, skúsení, milí, ohľaduplní, ochotní ľudia. Celý proces predaja prebehol bez problémov od začiatku - vybavili všetko od zmlúv, stretnutí, zápisu až po informáciu kedy bol nový vlastník zapísaný v katastri. Vrelo odporúčam ak chce niekto riešiť predaj, kúpu, čokoľvek čo sa nehnuteľnosti týka. Ak budeme ešte potrebovať takéto služby, určite ich využijeme práve v tejto realitnej kancelárii.

  

Anna P. G.

Realitnú kanceláriu sme oslovili vo veci predaja bytu. Od prvotného stretnutia až po podpísanie zmluvy s novým majiteľom prebehlo všetko v krátkom časovom horizonte bez akýchkoľvek problémov. Oceňujem promptnosť , ľudský a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam a verím, že služby realitnej kancelárie RECOMP využijeme aj v budúcnosti. Prajem všetko dobré!

  

Marek Žifčák

Realitnú kanceláriu RECOMP som si vybral už ako osvedčenú dlhoročnú realitku na trhu s požiadavkou o zabezpečenie všetkých náležitostí spojených s kúpou garáže. Keďže som časovo zaneprázdnený, tak všetko som mal nachystané “na kľúč” a stačilo už len vypodpisovať potrebné dokumenty. Za mňa maximálna spokojnosť.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM