Moje obhliadky (0)


Napísali o nás

 

 

Ing. Miroslav Vavra

Pomohli nám pred 4 rokmi s nájdením a kúpou bytu. Jednanie bolo vecne, odborne a ústretové. Tento rok sme sa už obrátili na RECOMP s požiadavkou na odkup podielu v rodinnom dome a vysporiadanie zamotaných vlastníckych práv prístupovej cesty k tomuto domu. Vďaka ich odbornej a komplexnej pomoci bol celý prevod zrealizovaný úspešne ku spokojnosti našej, aj predávajúcej strany. Ozaj odporúčam obrátiť sa ohľadom realít, pozemkov a zmlúv na RECOMP!

 

 

Matej Š.

Cez spoločnosť RECOMP som doslova v priebehu pár dní predal svoju nehnuteľnosť v centre Popradu. Som maximálne spokojný a môžem iba vrelo odporúčať. Prístup spoločnosti bol ústretový, odborný a na veľmi profesionálnej úrovni. Ak budem v budúcnosti ešte náhodou predávať ďalšiu nehnuteľnosti, s určitosťou sa obrátim na spoločnosť RECOMP.

 

 

Pavol Hutník

S manželkou sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou Recomp. Pomohli nam pri kúpe bytu a neskôr aj s prenájmom. Dokonca nám pomohli aj s vyúčtovaním pre nájomníkov za určité obdobie. Ak niekto niečo potrebuje ohľadom realít  odporúčame Recomp!

 

 

Ing. Jozef Keďuch

Realitnú kanceláriu RECOMP sme oslovili s požiadavkou o nájdenie pozemku v okolí Popradu s vybudovanými inžinierskymi sieťami a komunikáciou. Nájdené ponuky telefonicky overili a následne sa s nami zúčastnili na všetkých obhliadkach. Nakoniec nám pomohli nájsť pozemok, ktorý odpovedal naším požiadavkám. Po zrealizovaní kúpi nám vybavili aj stavebné povolenie ”na kľúč”, a my sme sa nemuseli o nič starať. Momentálne sa realizuje výstavba a veríme, že do leta už budeme bývať vo svojom. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú nové bývanie!

 

 

Ing. Martin Matviak

Cez realitnú kanceláriu Recomp sme riešili predaj nášho bytu. S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, postarali sa ako o právnu stránku, tak aj o prepis bytu a energií na nového majiteľa. Z tohto dôvodu sme ich oslovili aj pri kúpe pozemku. Pozemok sme si síce našli sami, ale pomohli nám s vypracovaním zmluvy na jeho kúpu, a následne so získaním stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu. Vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú predať, kúpiť, alebo vybaviť stavebné povolenie bez starostí. 

 

 

Lucia M.

Realitná kancelária RECOMP nám pomohla s predajom pozemku. V tejto spoločnosti pracujú spoľahliví, skúsení, milí, ohľaduplní, ochotní ľudia. Celý proces predaja prebehol bez problémov od začiatku - vybavili všetko od zmlúv, stretnutí, zápisu až po informáciu kedy bol nový vlastník zapísaný v katastri. Vrelo odporúčam ak chce niekto riešiť predaj, kúpu, čokoľvek čo sa nehnuteľnosti týka. Ak budeme ešte potrebovať takéto služby, určite ich využijeme práve v tejto realitnej kancelárii.

 

 

Anna P. G.

Realitnú kanceláriu sme oslovili vo veci predaja bytu. Od prvotného stretnutia až po podpísanie zmluvy s novým majiteľom prebehlo všetko v krátkom časovom horizonte bez akýchkoľvek problémov. Oceňujem promptnosť , ľudský a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam a verím, že služby realitnej kancelárie RECOMP využijeme aj v budúcnosti. Prajem všetko dobré!

 

 

Marek Žifčák

Realitnú kanceláriu RECOMP som si vybral už ako osvedčenú dlhoročnú realitku na trhu s požiadavkou o zabezpečenie všetkých náležitostí spojených s kúpou garáže. Keďže som časovo zaneprázdnený, tak všetko som mal nachystané “na kľúč” a stačilo už len vypodpisovať potrebné dokumenty. Za mňa maximálna spokojnosť.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM