Moje obhliadky (0)

Hypotekárne úvery a poistenie

 

Nemáte čas zisťovať, ktorá banka by Vám poskytla najvýhodnejší úver?

Zahoďte starosti s vybavovaním hypotekárneho úveru a navštívte nás, kde Vám predložíme model úveru z každej banky na trhu a spolu s Vami vyberieme pre Vás ten najvýhodnejší.

Sme tu pre Vás a s hypotékou Vám radi a ochotne pomôžeme.

 

Našim klientom ponúkame sprostredkovanie úveru v spolupráci s tou bankovou inštitúciou, ktorá už v konkrétnom prípade ponúkne najlepšie podmienky. Pripravíme potrebné podklady a zabezpečíme všetku komunikáciu s bankou bez toho, aby ste vy s bankou strácali čas.  

 

Mať svoj priestor na bývanie je jednou zo základných potrieb každého človeka. Získanie vysnívanej vlastnej strechy nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšou životnou investíciou. Preto Vám zabezpečíme a sprostredkujeme jej financovanie.

Sme špecialisti na hypotekárne financovanie a pomôžeme Vám k realizácii vášho sna. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, dokážeme vám pomôcť. Spolupracujeme s radom bánk a pomôžeme vám nielen nájsť najvýhodnejšiu ponuku, ale aj vybaviť nevyhnutné papierovanie.

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM