Moje obhliadky (0)

Už len 1 voľný pozemok pre rodinný dom v Mlynčekoch

ID ponuky: 415

Kežmarok, Mlynčeky125.00 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

V pokojnej podtatranskej obci Mlynčeky Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu nachádzajúci sa v zastavanej časti obce. V zastavovacej štúdii je navrhovaných 33 stavebných pozemkov, miestna komunikácia, chodník s verejným osvetlením a zelený pás, v ktorom je navrhnuté osadenie inžinierskych sietí. Výstavba inžinierskych sietí je plánovaná v priebehu tohto roka, cesta do dvoch tokov. Na hranicu pozemku budú privedené nasledovné IS: elektrina, plyn, voda, optický internet a asfaltová prístupová cesta. Momentálne sa pracuje na projektovej dokumentácii pre splaškovú kanalizáciu. Pozemky majú rozlohu od 502 m2 do 919 m2. Posledný voľný pozemok má výmeru 804 m2.
V lokalite sú rodinné domy navrhované ako samostatne stojace, dvojpodlažné s možnosťou podpivničenia. Na pozemkoch č. 8,9,11,12,29 a 30 sú navrhované dvojdomy, kde susediace steny medzi domami sú spoločné a tvoria tak zrkadlový obraz domu.
Možnosť dohody a možnosť odpočtu DPH pre platcov DPH.

Pre viac info, obhliadky, rezervácie, vybavenie úveru na kúpu pozemku a stavbu domu, vybavenie stavebného povolenia kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Forma vlastníctva firemné

Výmera pozemku celkom (m2) 804

Výmera 804


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM