Moje obhliadky (0)

 Stavebný pozemok 1950 m2 v lukratívnej lokalite Beverly (Vysoké Tatry)

ID ponuky: 013

Poprad, Nová Lesná, Beverly185.00 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Predáme stavebný pozemok v lukratívnej časti Vysokých Tatier o výmere 1950 m2. Pozemok sa nachádza v tzv. Malom Smokovci. Je situovaný medzi Dolným Smokovcom a obcou Nová Lesná, tesne pod hranicou Tatranského národného parku. Lokalita je ľahko prístupná - v blízkosti je zástavka TEŽ, SAD a MHD. Od Popradu je vzdialenosť cca. 7 km, do Starého Smokovca je to cca. 3 km. Lokalita je v miernom svahu, orientovaná smerom na juh. Spĺňa podmienky na vysoko atraktívne, zdravé bývanie, v krajinársky vysoko cennej horskej lokalite Slovenska. Pozemok je určený na výstavbu rodinných domov, rekreačných domčekov alebo víl. Maximálna zastavanosť pozemku je 25%, max. podlažnosť je 2NP + podkrovie, max. výška 15m od pôvodného terénu. K dispozícií sú všetky inžinierske siete /elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, verejné osvetlenie, komunikácie, káblová televízia/.  
Pre viac info kontaktujte: Pavol Babiak, RSc., tel. č.: 0905 924 303, e-mail: pavolbabiak@gmail.com, RECOMP, s.r.o. Poprad bezplatne ponúka právny servis, kompletné vybavenie úveru a poistenia.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Beverly

Forma vlastníctva osobné

Príjazd asfaltová cesta

Pripravenosť k výstavbe vydané územné rozhodnutie

Elektrická prípojka na pozemku

Kanalizačná prípojka na pozemku

Plynová prípojka na pozemku

Vodovodná prípojka na pozemku


Otázka na makléra

Pavol Babiak, RSc.

Pavol Babiak, RSc.

0905924303

pavolbabiak@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM