Moje obhliadky (0)

Priestory za OC Výkrik v Poprade na prenájom, 21-60 m2

ID ponuky: 656

Poprad, Poprad, Dostojevského115.00 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na ul. Dostojevského v Poprade - za OC Výkrik. Možnosť prenájmu viacerých priestorov naraz, výmera cca od 21 do 60 m2. Pôdorys s rozmermi je medzi obrázkami. Priestory sa nachádzajú na prízemí a na 1. poschodí. Sociálne zariadenia sú na prízemí + na prvom poschodí. Cena 115€/m2/rok bez DPH. K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za služby (vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov, elektrická energia) v závislosti od činnosti nájomcu. Teplo sa platí zvlášť podľa plochy kancelárie. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-mesačného nájmu. Priestory je možné prenajať len právnickej osobe prípadne živnostníkovi.

 

Pre viac info a obhliadky kontaktujte: 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Dostojevského

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 21-60

Poschodie 1


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM