Moje obhliadky (0)

Priestory s vlastným vchodom na prízemí, sídlisko JUH v Kežmarku

ID ponuky: 852

Kežmarok, Kežmarok, Petržalská10.00 €/m2/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom priestory využiteľné ako obchodné, kancelárske, skladové priestory, e-shopy, nenáročnú výrobu, poskytovanie výrobných a nevýrobných služieb, gastro, zdravotníctvo a pod. Priestory sa nachádzajú na prízemí 8-podlažného bytového domu na sídlisku JUH v Kežmarku - ul. Petržalská. Celková podlahová plocha priestorov je 226 m2. V minulosti boli priestory využívané na reštauračné účely s kuchyňou. V súčasnosti sú ihneď pripravené na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Priestory sú v pôvodnom stave a majú samostatný vchod priamo z ulice. Možnosť prispôsobenia priestorov podľa vizualizácie na fotografiách. Možnosť finančnej spoluúčasti prenajímateľa na rekonštrukcii priestorov, prípadne aj možnosť rekonštrukcie priamo prenajímateľom. Priestory majú 4 vchody, pre každú prevádzku vlastný. V priestoroch sa nachádzajú všetky inžinierske siete (plynovod, vodovod, elektrina, kanalizácia, internet). Bezproblémové parkovanie priamo pred priestorom - parkovisko slúži pre celý bytový dom, v ktorom sa priestory nachádzajú a kapacitne úplne postačuje. Cena: 10,- eur/m2/mesiac + energie (dohoda na cene možná).

 

V blízkom okolí nájdete nemocnicu s poliklinikou, poštu, potraviny, oddychovú zónu či lesopark s rybníkom, kde sa môžeme po dlhom dni strávenom v práci kompletne zrelaxovať. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Petržalská

Stav developerský projekt

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 226

Poschodie prízemie

Rok kolaudácie 1990

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Samostatný prístup áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM