Moje obhliadky (0)

Priestory na prenájom 15 - 50 m2, Poprad - Západ

ID ponuky: 656-all

Poprad, Poprad, Partizánska94.00 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v Poprade - Západ, ul. Partizánska. Možnosť prenájmu viacerých priestorov, výmera cca od 15 do 50 m2. Pôdorysy s rozmermi sú medzi obrázkami. Priestory sa nachádzajú na prízemí a na 1. poschodí a môžu sa prenajať podľa potreby zariadené s nábytkom alebo bez, sú napojené na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina, kanalizácia a plynovod. Cena prenájmu je 94 €/m2 na rok plus DPH. V cene je zahrnutá aj čiastka za služby (vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov, elektrická energia). K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za teplo, ktoré sa platí zvlášť podľa plochy kancelárie.  Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-mesačného nájmu. Priestory je možné prenajať len právnickej osobe prípadne živnostníkovi.

 

Pre viac info a obhliadky kontaktujte: 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Partizánska

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 15 - 50

Výťah nie

Elektrická prípojka ano

Kanalizačná prípojka ano

Plynová prípojka ano


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM