Moje obhliadky (0)

Prenájom administratívnych priestorov v Kežmarku

ID ponuky: 598

Kežmarok, Kežmarok



53.00 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom administratívno - kancelárske priestory v Kežmarku na Baštovej ulici. Ide o budovu bývalých Vojenských lesov. Priestory sú o rozlohe od 15 m2. Je možnosť vytvoriť priestory okolo 90 m- spojením viacerých kancelárií a vytvorením menšieho komplexu z nich. Niektoré kancelárie sú prepojené dverami. Možnosť prenájmu aj na kaderníctvo, kozmetické štúdio - v každej miestnosti je umývadlo a v budove sa nachádzajú sprchy. Kancelárie sú zariadené, môžete sa rozhodnúť, či si chcete prenajať s nábytkom alebo bez. Cena prenájmu je 53 €/m2 na rok plus DPH. K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za služby (vodné, stočné, vykurovanie, odvoz odpadu, upratovanie, elektrická energia) v závislosti od činnosti nájomcu - od 40€/mesiac bez DPH.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 49

Celková podlahová plocha (m2) 49

Výťah nie

Spôsob vykurovania ústredné kúrenie

Príprava teplej vody súbežne s ÚK


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM