Moje obhliadky (0)

Prenájom administratívnych priestorov v Kežmarku

ID ponuky: 598

Kežmarok, Kežmarok74.79 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom administratívno - kancelárske priestory v Kežmarku na Baštovej ulici. Ide o budovu bývalých Vojenských lesov. Priestory sú o rozlohe od 15 m2. Je možnosť vytvoriť priestory okolo 90 m- spojením viacerých kancelárií a vytvorením menšieho komplexu z nich. Niektoré kancelárie sú prepojené dverami. Možnosť prenájmu aj na kaderníctvo, kozmetické štúdio - v každej miestnosti je umývadlo a v budove sa nachádzajú sprchy. Kancelárie sú zariadené, môžete sa rozhodnúť, či si chcete prenajať s nábytkom alebo bez. Cena prenájmu je 74,79 €/m2 na rok plus DPH. K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za služby (vodné, stočné, vykurovanie, odvoz odpadu, upratovanie, elektrická energia) v závislosti od činnosti nájomcu - od 60€/mesiac bez DPH. Plyn sa platí zvlášť podľa plochy (cca 23,-€ bez DPH). 

 

Viac info a obhliadky na tel. čísle 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 49

Celková podlahová plocha (m2) 49

Výťah nie

Spôsob vykurovania ústredné kúrenie

Príprava teplej vody súbežne s ÚK


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM