Moje obhliadky (0)

Pozemok pre výstavbu rekreačného objektu s TOP výhľadom - Vyšné Ružbachy

ID ponuky: 799

Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy98 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

!TOP ponuka! Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok pre výstavbu rekreačného objektu/chaty s top výhľadom v rekreačnej obci Vyšné Ružbachy. Vyšné Ružbachy sú kúpeľnou obcou s bohatou históriou. Pozemok sa nachádza na samotnom vrchu chatovej oblasti, takže máte zabezpečený krásny výhľad na okolitú prírodu. Zastavanosť pozemku nadzemnými objektmi je maximálne 30%. Na pozemku je možné umiestniť: rekreačné zariadenia a areály s rekreačnými, športovými, ubytovacími a stravovacími službami, prechodné ubytovanie, chaty, chalupy, objekty na individuálnu rekreáciu. Pozemok je okrem výstavby rekreačného objektu/objektov vhodný aj na rýchle osadenie mobilného domu.

 

Celková výmera pozemku je 1561 m2. Na pozemku, prípadne pri hranici pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (plynovod, vodovod, kanalizácia, elektrina a optika). Prístup takmer až k pozemku je po asfaltovej ceste. 

 

Cena celého pozemku je 98.000,- eur. V prípade delenia pozemku na menšie parcely je cena 65,- eur/m2. 

 

Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Obec Vyšné Ružbachy je známa predovšetkým svojimi kúpeľmi a liečivými teplými prameňmi. Zvláštnosťou je unikátne jazierko Kráter s priemerom 20 m a hĺbkou 3 m, ohraničené travertínovým valom s termálnou vodou. Obec je veľmi vyhľadávanou lokalitou turistami z celého Slovenska aj vďaka lyžiarskym vlekom na svahoch s rôznym stupňom prevýšenia a náročnosti, s umelým zasnežovaním a možnosťou nočného lyžovania, jazdenia na lyžiach ťahaných koňom či vyhliadkovou jazdou na saniach. Počas zimy poskytuje prostredie Vyšných Ružbách skvelé podmienky aj na beh na lyžiach.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 1561

Internet áno - optika

Príjazd asfaltová cesta

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM