Moje obhliadky (0)

Pozemok na priemysel, výrobu, služby, sklady a pod. v Poprade

ID ponuky: 754

Poprad, Poprad75.00 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame na predaj pozemok určený podľa územného plánu mesta najmä na výstavbu hál v sektoroch: ľahký aj ťažký priemysel, výrobné aj nevýrobné služby, sklady, logistické centrá, energetické centrá a plynárne, čerpacie stanice pohonných hmôt a pod. Pre pozemok je vydané Rozhodnutie o umiestnení stavby (územné rozhodnutie) s max. výškou stavby 11,875 m. Pozemok má index zelene 0,25, t.j. max. zastavanosť je 75% pozemku. Nachádza sa v okresnom meste Poprad s výbornou dostupnosťou diaľnice D1 (Bratislava - Košice) cca. 1,5km po asfaltovej ceste až k pozemku.

Pozemok má celkovú výmeru 15000 m2, podľa územného rozhodnutia sa na ňom môže postaviť 3 haly s max. zastavanou plochou 3104 m2, max. úžitkovou plochou po 3060 m2, s rozmermi max. 73,2 m x 42,4 m. Ponúkame aj možnosť predaja jednotlivých častí pozemku s možnosťou zmeny územného rozhodnutia podľa Vašich požiadaviek. Ponúkame aj možnosť predaja alebo prenájmu už hotovej administratívno - prevádzkovej budovy, prípadne jej časti.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Forma vlastníctva firemné

Výmera pozemku celkom (m2) 15000

Príjazd asfaltová cesta

Pripravenosť k výstavbe vydané územné rozhodnutie

Elektrická prípojka na pozemku

Kanalizačná prípojka na pozemku

Plynová prípojka na pozemku

Vodovodná prípojka na pozemku

Diaľnica 1,5 km

Hlavná cesta 1 km

Schválená výška výstavby 11,875 m


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM