Moje obhliadky (0)

Novostavba rodinného domu v radovej zástavbe Sun Resort v Kežmarku

ID ponuky: 790

Kežmarok, Kežmarok234 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj nové moderné rodinné domy v radovej zástavbe s dobrou infraštruktúrou v novovybudovanej lokalite Sun Resort v Kežmarku. Všetky rodinné domy budú dvojpodlažné. Každý rodinný dom bude disponovať terasou na prízemí a balkónom na poschodí, ktoré budú orientované na juho-západ. Ku každému rodinnému domu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie miesta, sklad pre bicykle a náradie a stojisko pre kontajnery. 

Zastavaná plocha každého rodinného domu bude mať 70 m2, zadný dvor s terasou cca. 37 m2 a predná časť - spevnená plocha s parkoviskom cca. 35 m2. Celková výmera pozemku je 142 m2. Úžitková plocha každého rodinného domu bude 109 m2, čím budete mať zaručený dostatočný priestor, ktorý vyhľadáva každá rodina. Moderné dispozičné riešenie vyplýva z priložených pôdorysov. 

Rodinné domy budú realizované v stave holodomu s omietkami a potermi, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Pri výstavbe bude kladený dôraz na každý detail a preto budú pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiály. Rozvody elektriny (vrátane prípravy na smarthome - napr. Loxone, Taphome), vody, kanalizácie, podlahového kúrenia, tepelné čerpadlo na ohrev vody a kúrenie, príprava na osadenie fotovoltaických panelov, chránička na optiku sú samozrejmosťou. Kompletná 200 mm zateplená fasáda domu a predný exteriér podľa vizualizácie (zámková dlažba a stojiská pre odpadkové koše + sklad) bude taktiež realizovaná v cene holodomu. Terasa bude mať pripravenú základovú dosku pre dokončenie nášľapnej vrstvy podľa vlastnej predstavy - drevené dosky, dlažba a pod. Zadný dvor bude mať jednoduché oplotenie a zarovnaný terén. Vykurovanie bude podlahové (v kúpeľni bude aj rebríkový radiátor).

Rodinné domy budú napojené na inžinierske siete (elektrina, vodovod, kanalizácia, optický internet). Možnosť napojenia plynu na hranici pozemku. Všetky okná a dvere na terasu budú plastové s izolačným trojsklom. Vchodové dvere budú atypické, plastové s izolačným trojsklom z nepriehľadného skla. Každý dom bude mať vlastné základové pásy, ktoré budú medzi domami oddelené 50mm styrodurom a vlastné steny z Ytongu, ktoré budú medzi domami oddelené 50mm kamennou vlnou, čo zabezpečí úplnú samostatnosť a výbornú tepelnú izoláciu a odhlučnenie jednotlivých stavieb. 

Cena v stave holodomu: 234.000,- eur.

Predpokladaný termín dokončenia výstavby: koniec 2024.

 

Kežmarok patrí k najväčším a najkrajším spišským mestám. Množstvo kultúrno-historických pamiatok a priaznivé prírodné podmienky vytvárajú výborné predpoklady pre rozvoj cestovného ruchu. V tesnej blízkosti Sun Resort nájdete všetko potrebné pre plnohodnotný a kvalitný život - potraviny, drogéria, banka, reštaurácia, kaviareň, pošta či kino. Mesto Kežmarok sa nachádza iba 20 minút cesty autom od mesta Poprad a vďaka jedinečnej polohe sa autom napojíte na neďalekú diaľnicu D1 len za pár minút. Okolie ponúka množstvo nielen športových aktivít, ale oddýchnuť si môžete napríklad v Aquacity Poprad, ktoré sa nachádza iba 16 minút cesty autom od mesta Kežmarok. 

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav novostavba

Úžitková plocha 109

Výmera pozemku celkom (m2) 142

Zastavaná plocha 70

Balkón / loogia áno

Počet poschodí 2

Zateplenie budovy áno

Spôsob vykurovania podlahové vykurovanie

Zdroj tepla tepelné čerpadlo

Príprava teplej vody tepelné čerpadlo

Počet izieb 4

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka možnosť napojenia

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 3

Počet parkovacích miest 2


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM