Moje obhliadky (0)

Novostavba rodinného domu v radovej zástavbe Sun Resort v Kežmarku

ID ponuky: 790

Kežmarok, Kežmarok259 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj nové rodinné domy v radovej zástavbe s dobrou infraštruktúrou v novovybudovanej lokalite Sun Resort v Kežmarku. Všetky rodinné domy budú dvojpodlažné. Každý rodinný dom bude disponovať jednou terasou na prízemí o projektovanej výmere 12 m2, ktorá bude orientovaná na juho-západ. Ku každému rodinnému domu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie miesta. 

 

Zastavaná plocha každého rodinného domu bude mať 70 m2, zadný dvor s terasou 37 m2 a predná časť - spevnená plocha s parkoviskom 35 m2. Celková výmera pozemku je 142 m2. Úžitková plocha každého rodinného domu bude od 103 - 107 m2, čím budete mať zaručený dostatočný priestor, ktorý vyhľadáva každá rodina. Prvé podlažie každého rodinného domu bude dispozične pozostávať zo zádveria, WC, špajze a modernej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou. Elegantným schodiskom sa dostanete na 2. podlažie, ktoré bude dispozične pozostávať z chodby, dvoch izieb, spálne spojenej so šatníkom a kúpeľne spojenej s WC. 

 

Rodinné domy budú realizované v stave holodomu s omietkami a potermi, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Pri výstavbe bude kladený dôraz na každý detail a preto budú pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiály. Rozvody elektriny (vrátane prípravy na smarthome - napr. Loxone, Taphome), vody, kanalizácie, podlahového kúrenia, plynu (vrátane kondenzačného kotla), chránička na optiku sú samozrejmosťou. Kompletná 200 mm zateplená fasáda domu a predný exteriér podľa vizualizácie (zámková dlažba a stojiská pre odpadkové koše) bude taktiež realizovaná v cene holodomu. Terasa bude mať pripravenú základovú dosku pre dokončenie nášľapnej vrstvy podľa vlastnej predstavy - drevené dosky, dlažba a pod. Zadný dvor bude mať jednoduché oplotenie a zarovnaný terén. Vykurovanie bude podlahové pomocou kondenzačného plynového kotla (v kúpeľni bude rebríkový radiátor).

 

Rodinné domy budú napojené na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, optický internet). Všetky okná a dvere na terasu budú plastové s izolačným trojsklom. Vchodové dvere budú atypické, plastové s izolačným trojsklom z nepriehľadného skla. Každý dom bude mať vlastné základové pásy, ktoré budú medzi domami oddelené 50mm styrodurom a vlastné steny z Ytongu, ktoré budú medzi domami oddelené 50mm kamennou vlnou, čo zabezpečí úplnú samostatnosť a výbornú tepelnú izoláciu a odhlučnenie jednotlivých stavieb. 

 

Cena v stave holodomu: 259.000,- eur.

 

Predpokladaný termín dokončenia výstavby: koniec 2024.

 

Kežmarok patrí k najväčším a najkrajším spišským mestám. Množstvo kultúrno-historických pamiatok a priaznivé prírodné podmienky vytvárajú výborné predpoklady pre rozvoj cestovného ruchu. V tesnej blízkosti Sun Resort nájdete všetko potrebné pre plnohodnotný a kvalitný život - potraviny, drogéria, banka, reštaurácia, kaviareň, pošta či kino. Mesto Kežmarok sa nachádza iba 20 minút cesty autom od mesta Poprad a vďaka jedinečnej polohe sa autom napojíte na neďalekú diaľnicu D1 len za pár minút. Okolie ponúka množstvo nielen športových aktivít, ale oddýchnuť si môžete napríklad v Aquacity Poprad, ktoré sa nachádza iba 16 minút cesty autom od mesta Kežmarok. 

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav novostavba

Úžitková plocha 107

Výmera pozemku celkom (m2) 142

Zastavaná plocha 70

Počet poschodí 2

Zateplenie budovy áno

Spôsob vykurovania kondenzačný plynový kotol

Príprava teplej vody plynový kotol + zásobník na vodu

Počet izieb 4

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 3

Počet parkovacích miest 2


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM