Moje obhliadky (0)

Nádherný rodinný dom s dvomi bytmi, troma balkónmi a garážou v Spišskej Belej

ID ponuky: 803

Kežmarok, Spišská Belá, 1. mája329 900.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj krásne prerobený rodinný dom s dvomi samostatne prístupnými 3-izbovými bytmi, s troma balkónmi, pivnicou, pôjdom a garážou v meste Spišská Belá, okres Kežmarok. Dom sa predáva kompletne zariadený nábytkom, bez sedacej súpravy nachádzajúcej sa na prízemí v obývačke a bez postele nachádzajúcej sa na prízemí v spálni. 

Jedná sa o čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom z roku 1973, pričom posledná rekonštrukcia prebehla v roku 2022, v rámci ktorej bolo kompletne prerobené prízemie rodinného domu. Horný byt bol prerobený v roku 2007. V celom dome sú menené nové plastové okná (pôvodné okná sa nachádzajú len na pôjde a v pivnici). Interiérové dvere sú z masívu. Kuchynské linky boli robené na mieru. Na prízemí sa nachádzajú vinylové podlahy a na poschodí laminátové. Dom je postavený z kvádra a tehál.

 

Prízemie domu dispozične pozostáva zo zádveria, veľkej priestrannej chodby, kuchyne, špajze, kúpeľne spojenej s toaletou, spálne so šatníkom, z ktorej je výstup na balkón, obývačky a knižnice. Zo zádveria vedie schodisko na poschodie, ktoré pozostáva z chodby, z ktorej je výstup na terasu, obývačky, komory, kuchyne, kúpeľne spojenej s toaletou, izby, z ktorej je výstup na balkón a ďalšej izby. Možnosť zobytnenia podkrovia. Celková výmera pozemku je 767 m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 134 m2, zastavaná plocha garáže je 58 m2 a zastavaná plocha altánku je 15 m2. Garáž bola postavená v roku 1980, pričom prístavba garáže bola robená v roku 2005. Dom je celý podpivničený. 

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plynovod, vodovod, kanalizácia, elektrina a optický internet). Kúrenie je ústredné (plynové), ale aj prostredníctvom tuhého paliva. V pivnici sa nachádza vodomer. Mesačné prevádzkové náklady sú 280,- eur/3 osoby. Na dom bol vypracovaný energetický certifikát typu C. Dom sa predáva kompletne zariadený bez sedacej súpravy nachádzajúcej sa na prízemí v obývačke a bez postele nachádzajúcej sa na prízemí v spálni. Dom môže obývať jedna väčšia rodina, prípadne môže každá rodina obývať jedno poschodie a pritom mať maximálne súkromie. Dom môžete využiť aj ako investíciu, pričom na prízemí môžete bývať a poschodie môžete prenajímať. Cena: 329.900,- eur

 

Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica 1. mája

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 767

Zastavaná plocha 207

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Rok kolaudácie 1973

Rok poslednej rekonštrukcie 2022

Internet áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Krb áno

Garáž áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM