Moje obhliadky (0)

Na prenájom predajňa s kanceláriou v Kežmarku - ulica Slavkovská

ID ponuky: 805k

Kežmarok, Kežmarok, Slavkovská4.50 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom priestor využiteľný ako predajňa so samostatnou kanceláriou nachádzajúci sa na ul. Slavkovská v Kežmarku. Priestor sa nachádza na 1. poschodí budovy. Predajňa má rozlohu 71 m2 a kancelária má rozlohu 24 m2. Oba priestory majú dokopy 95 m2. Cena: 4,5,- eur/m2/mesiac. V cene nájmu nie je zahrnutá platba za elektrinu a kúrenie (plyn, vlastné drevo). V cene nájmu je zahrnutá platba za vodu a odvoz smetí. K predajni je možné dorobiť veľkú terasu vzadu na sedenie. Pod predajňou na prízemí sa nachádzajú dve dielne, ktoré je takisto možné prenajať. Na našej internetovej stránke www.recomp.sk ich nájdete pod ID 805d. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Slavkovská

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 71 + 24

Poschodie 1. poschodie


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM