Moje obhliadky (0)

Na prenájom podnikateľské priestory v Spišskej Belej

ID ponuky: 765

Kežmarok, Spišská Belá, Štefánikova250.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom podnikateľské priestory na ulici Štefánikovej v Spišskej Belej. Priestory môžu byť využité ako predajňa, kancelária, skladový priestor, sídlo firmy, e-shop a pod. Celková výmera priestorov je 76m2. Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. V blízkosti sa nachádza všetko, čo ku svojmu podnikaniu potrebujete, a to pošta, banka či mestský úrad, ale tiež reštaurácia, potraviny či lekáreň. Prenájom sa platí vo výške 250€/mesiac + energie.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať: Mgr. Pavol Lojek, tel.č.: 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Štefánikova

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 76

Celková podlahová plocha (m2) 76

Poschodie prízemie


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM