Moje obhliadky (0)

Na prenájom kompletne prerobený 1-izbový byt s dvoma balkónmi v Poprade

ID ponuky: 341

Poprad, Juh-3380.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na sídlisku Juh-3 v Poprade. Celková podlahová plocha bytu je 41 m2 + 2 balkóny. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývacej izby, z ktorej je priamy výstup na balkón, kuchyne, z ktorej je takisto priamy výstup na balkón, kúpeľne a toalety. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s výťahom. Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plyn, voda, kanalizácia a elektrina. V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádzajú potraviny Sintra, Kaufland, základná škola, reštaurácia, rôzne obchody s priemyselným tovarom, pošta či banka. Byt je k dispozícii ihneď. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Preferovaní budú uchádzači bez domácich zvierat a nefajčiari. Cena: 380,- eur/mesiac vrátane energií, internetu a televízie. Depozit je vo výške 250,- eur. 

 

Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, tel. č.: 0907 862 139, e-mail: recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Juh-3

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 41

Balkón / loogia áno

Poschodie 1.

Výťah áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM