Moje obhliadky (0)

Na prenájom kancelárske priestory v Poprade - Západ

ID ponuky: 623

Poprad, Poprad7.30 €/m2/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Poprade na ulici Teplická na sídlisku Západ. Rozloha kancelárií je od 10,7 m2 do 28,30 m2. Niektoré z kancelárií sú prechodné a je tak možné vytvoriť priestor okolo 30 m2. Cena nájmu spolu s poskytovanými službami (elektrina, teplo, upratovanie spoločných priestorov, celoareálová SBS) je 6,08 €/m2/ mesiac bez DPH a 7,30 €/m2/mesiac s DPH. V každej kancelárií je umývadlo a toalety sa nachádzajú na každom poschodí. Kancelárie sa prenajímajú nezariadené. Budova je chránená kamerovým systémom napojeným na vrátnicu. V budove sa prevádzkuje jedáleň s bufetom. Budova bola pred tromi rokmi zateplená, v celej budove sú plastové okná, tiež bola robená strecha a rekonštrukciou prebehlo aj schodište. Kancelárie v celej budove sa dajú prenajať len právnickej osobe prípadne živnostníkovi. 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 30

Výmera 30

Výťah nie

Zateplenie budovy áno

Internet áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM