Moje obhliadky (0)

Na prenájom kancelárske a obchodné priestory blízko centra Poprad

ID ponuky: 025

Poprad, Poprad, 1. mája46.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom priestory využiteľné ako kancelárske priestory, skladové priestory, obchodné priestory, e-shopy, nenáročnú výrobu, poskytovanie výrobných a nevýrobných služieb a pod. Možnosť prenájmu priestoru o rozlohe od 9,2 m2 do 33,5 m2. Možnosť prenájmu viacerých priestorov naraz. Niektoré priestory disponujú klimatizáciou či umývadlom. Priestory sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí budovy bez výťahu. Na prvé poschodie vedú okrem obyčajných schodov aj eskalátory. Budova disponuje vlastným parkoviskom. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta za poplatok. Na chodbe sa nachádza spoločná kuchynka pre celé poschodie. Prístup do priestorov je 24/7. Cena: od 46,- eur s DPH/mesiac. Pri prenájme viacerých priestorov naraz je možné dohodnúť sa na cene. Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica 1. mája

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 9,2 - 33,5

Poschodie 1, 2

Počet poschodí 2

Výťah nie

Internet áno

Elektrická prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM