Moje obhliadky (0)

Na prenájom dve samostatné dielne v Kežmarku - ulica Slavkovská

ID ponuky: 805d

Kežmarok, Kežmarok, Slavkovská300.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom priestory využiteľné ako dielne nachádzajúce sa na ul. Slavkovská v Kežmarku. Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy. Menšia dielňa má rozlohu 69 m2 a väčšia dielňa má rozlohu 86 m2. Obe dielne majú dokopy 155 m2. V prípade záujmu o viac m2 nás kontaktujte, je tu možnosť rozšírenia. Cena menšej dielne: 300,- eur/mesiac + energie. Cena väčšej dielne: 400,- eur/mesiac + energie. K obom dielňam prislúcha časť pozemku za budovou slúžiaca na parkovanie/nakladanie. Nad dielňami na 1. poschodí sa nachádza predajňa so samostatnou kanceláriou, ktorú je takisto možné prenajať. Na našej internetovej stránke www.recomp.sk ju nájdete pod ID 805k. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Slavkovská

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 86 + 69

Poschodie prízemie


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM