Moje obhliadky (0)

Na prenájom 3-izbový byt v Poprade - blízko centra

ID ponuky: 025-200

Poprad, Poprad650.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v Poprade. Celková podlahová plocha bytu je 139,50 m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí z celkového počtu poschodí 4. Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. Byt je k dispozícii ihneď. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina a kanalizácia. V okolí sa nachádza obchodný dom PRIOR, potraviny, reštaurácia, kaviareň, kaderníctvo, holičstvo a mnoho ďalšieho. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Cena: 650,- €/mesiac + energie (70 - 100 € si platí nájomca zvlášť priamo dodávateľovi energii – voda a elektrická energia). Pri podpise zmluvy je potrebné zaplatiť depozit vo výške dvojmesačného nájomného bez energií čo činí 1.300,-€. Budúci nájomca si jednorazovo zvlášť sám platí poplatok za vyhotovenie notárskej zápisnice notárke v sume cca 120,- €.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK. Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 139,50

Balkón / loogia nie

Pivnica nie

Poschodie 4

Rok poslednej rekonštrukcie 2017

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM