Moje obhliadky (0)

Na predaj rodinný dom so súkromným ubytovaním v obci Pohorelá

ID ponuky: 022

Brezno, Pohorelá228 800.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s ubytovaním v súkromí v obci Pohorelá, okres Brezno. Rozloha pozemku je 790 m2, pričom zastavaná plocha objektu je 200 m2. Celý objekt je dispozične rozdelený na súkromný byt a ubytovaciu časť v súkromí. Súkromný byt nachádzajúci sa v prednej časti objektu na prízemí pozostáva z 2 izieb, kuchynského kúta, krbovej vložky, samostatného WC, kúpeľne, chodby a samostatného vchodu. Ubytovanie sa nachádza na prízemí, prvom poschodí a podkroví. Ubytovacia časť je rozdelená na prevádzkové priestory a ubytovacie priestory. Prevádzkové priestory pozostávajú z kuchyne a príručného skladu, jedálne (kapacita cca 20 miest), kancelárie, WC pre hostí, izby s kúpeľňou, kotolne, práčovne, skladu pod schodišťom. Ubytovacie priestory pozostávajú z 12 dvojposteľových izieb (niektoré s možnosťou prístelky), z toho 9 izieb má vlastnú kúpeľňu. Celý objekt je napojený na obecný vodovod, obecnú kanalizáciu a elektrinu. Možnosť okamžitého napojenia na plynovú prípojku. Celý objekt je kompletne elektrifikovaný (vrátane osvetlenia izieb, chodieb a schodišťa, vypínače a zásuvky, TV zásuvky, internetové zásuvky). Všetky miestnosti majú vnútorné omietky. Fasáda je kompletne dokončená vrátane zateplenia. Všetky okná v dome majú "trojsklo". Do objektu sú dva hlavné vchody, jeden prislúcha súkromnému bytu a druhý prislúcha k ubytovacej časti. Tretí (vedľajší) vchod je cez kotolňu. Celý objekt sa predáva nezariadený a v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. Na dome sa nenachádza žiadna ťarcha a je k dispozícii ihneď. Cena: 228.800,- eur.  

 

Obec Pohorelá sa nachádza na jednej z vyšších terás Hrona v oblasti jeho horného toku. Je treťou najväčšou obcou Horehronia. Údolím prechádzala od praveku diaľková cesta medzi územím Spiša a Horehronia, čo dokladajú jednotlivé ojedinelé archeologické nálezy na oboch stranách horského masívu. Prvá zmienka o obci sa zachovala zo začiatku 17. storočia. Obec bola založená v 16. storočí valašskou kolonizáciou. V obci Pohorelá sa nachádzajú potraviny, lekáreň, detské ihrisko, reštaurácia a kostol.

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 790

Zastavaná plocha 200

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka možnosť okamžitého pripojenia

Vodovodná prípojka áno

Samostatný prístup áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM