Moje obhliadky (0)

Na predaj rekreačná chata s terasou v podtatranskej obci Štôla

ID ponuky: 018

Poprad, Štôla240 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj krásnu rekreačnú chatu v podtatranskej obci Štôla. Chata pozostáva z prízemia a jedného nadzemného podlažia. Pred vstupom do chaty sa nachádza rozľahlá terasa, na ktorej si môžete vychutnať rannú kávu pri východe slnka. Celková podlahová plocha chaty je cca 90 m2, pričom zastavaná plocha chaty je 46 m2. Celková výmera pozemku je 278 m2. Prízemie chaty dispozične pozostáva z predsiene, obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom a oddelenej toalety. 1. nadzemné podlažie pozostáva z chodby a spálne. Chata sa predáva kompletne zariadená tak, ako ju môžete vidieť na fotografiách. Chata je napojená na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina a kanalizácia. Chatu môžete využívať na súkromné účely, prípadne ako investíciu, nakoľko obec Štôla je veľmi vyhľadávanou turistickou lokalitou, nakoľko sa nachádza iba 15 minút cesty autom od Štrbského plesa a 20 minút cesty autom od okresného mesta Poprad. Táto chata je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí vyhľadávajú relax a pokoj. Môže Vám tiež slúžiť ako miesto, kde sa môžete stretnúť celá rodina a vychutnať si príjemnú letnú grilovačku, či vybrať sa spolu na cyklotúru. V obci Štôla sa nachádzajú potraviny, pizzéria či kostol. Cena: 240.000,- eur. Pre viac info a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

 

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 90

Výmera pozemku celkom (m2) 278

Zastavaná plocha 46

Internet áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM