Moje obhliadky (0)

Na predaj penzión s barom v obci Vrbov

ID ponuky: 737

Kežmarok, Vrbov, Vrbov179 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj zabehnutý penzión v podtatranskej obci Vrbov nachádzajúcej sa v pohorí Levočských vrchov. Penzión v roku 2005 prešiel kompletnou rekonštrukciou, keby bola budova prestavaná na penzión.

Penzión má dva nadzemné podlažia plus podkrovie, ktoré momentálne slúži ako skladovací priestor. Strecha je z plechu a penzión bol postavený z kameňa a tehly. Polovica budovy je podpivničená. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Penzión sa nachádza na pozemku o rozlohe 939 m2. Podlahová plocha je približne 480 m2 plus podkrovie a pivnica. Zastavaná plocha pozemku je 240 m2. Na pozemku sa okrem penziónu nachádza altánok s dvomi grilmi, detské ihrisko s pieskoviskom a preliezkami. V oplotenom areáli penziónu je tiež zabezpečené parkovanie pre cca 10 áut.

Súčasťou penziónu je aj bar, ktorý sa nachádza na prízemí. Bar slúži primárne hosťom penziónu, ale je možné prevádzkovať ho aj samostatne. Priestory baru ponúkajú príjemné prostredie s možnosťou posedenia aj na terase, prípadne zahrať si stolný futbal, biliard a iné. Penzión disponuje 6 izbami s kapacitou 14 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, tiež chladničku. Pre všetky izby je k dispozícií plne vybavená kuchynka nachádzajúca sa na prízemí. Penzión má okrem vstupu cez bar aj samostatný vstup priamo od hlavnej cesty.

Predajná cena penziónu je 179 tis. €.

Obec Vrbov je známa svojím geotermálnym kúpaliskom, ktoré je otvorené celoročne. Neďaleko je tiež do Vysokých Tatier (15 km), Slovenského raja (25 km), miest Kežmarok (6 km) a Poprad (12 km). Obec Vrbov poskytuje základnú občiansku vybavenosť: základná a materská škola, potraviny, pošta, lekár pre dospelých aj pre deti, knižnica, zastávka autobusu.

Pre viac informácií nás neváhate kontaktovať na tel. č. 0907 862 139, alebo mailom: recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Vrbov

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 480

Celková podlahová plocha (m2) 480

Výmera pozemku celkom (m2) 939

Zastavaná plocha 240

Pivnica áno

Počet poschodí 2 NP

Počet izieb 6


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM