Moje obhliadky (0)

Na predaj nové rodinné domy v Poprade - časť Matejovce s výhľadom na Vysoké Tatry

ID ponuky: 015

Poprad, Poprad, Matejovce320 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj luxusné rodinné bývanie s dobrou infraštruktúrou v pokojnej mestskej časti Popradu - časť Matejovce. Všetky rodinné domy budú pozostávať z prízemia a prvého nadzemného podlažia. Každý rodinný dom bude disponovať jednou terasou na prízemí o výmere 16 m2, druhou terasou nachádzajúcou sa na prvom poschodí o výmere 9 m2 a jedným balkónom nachádzajúcim sa na prvom poschodí o výmere 8 m2. Ku každému rodinnému domu prislúcha garáž o výmere 25 m2, do ktorej sa pohodlne zmestí jeden automobil. Kompletný exteriér bude realizovaný vo vysoko kvalitnom štandarde.

 

Úžitková plocha každého rodinného domu bude až 204,6 m2, čím budete mať zaručený veľkorysý priestor, ktorý vyhľadáva každá rodina. Prízemie každého rodinného domu bude dispozične pozostávať zo vstupnej chodby, WC, kúpeľne spojenej s WC, obývačky spojenej s kuchyňou, komory a skladu. Prvé poschodie každého rodinného domu bude dispozične pozostávať z chodby, troch izieb a kúpeľne spojenej s WC. Každý z rodinných domov bude mať inú rozlohu pozemku. Rodinné domy budú mať pozemky od 269 m2 do 465 m2. Cena za každý rodinný dom závisí od veľkosti pozemku. 

 

Rodinné domy budú realizované v stave holodomu, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Z každého rodinného domu je výhľad na Vysoké Tatry. Pri výstavbe bude kladený dôraz na každý detail a preto budú pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiálny. Všetky momentálne voľné rodinné domy vrátane rozlohy, ceny a pôdorysu Vám zašleme na Váš e-mail, stačí nás len kontaktovať. Kolaudácia je naplánová v roku 2023.

 

Cena od 320.000,- eur.

 

Mestská časť Poprad-Matejovce je pokojné a tiché miesto, do ktorého nedorazil ruch veľkomesta. V tesnej blízkosti výstavby nájdete všetko potrebné pre plnohodnotný a kvalitný život - potraviny, drogéria, banka, reštaurácia, kaviareň, pošta či kino. Časť Matejovce sa nachádza iba 10 minút cesty autom od mesta Poprad a vďaka jedinečnej polohe sa autom napojíte na neďalekú diaľnicu D1 len za pár minút. Okolie ponúka množstvo nielen športových aktivít, ale oddýchnuť si môžete napríklad v Aquacity Poprad, ktoré sa nachádza iba 10 minút cesty autom od časti Matejovce. 

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Matejovce

Stav developerský projekt

Úžitková plocha 204,6

Výmera pozemku celkom (m2) 269-465

Zastavaná plocha 105

Balkón / loogia áno

Počet poschodí 2

Rok kolaudácie 2023

Zateplenie budovy áno

Počet izieb 4

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 3

Garáž áno

Rok výstavby 2022-2023

Počet parkovacích miest v garáži 1


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM