Moje obhliadky (0)

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v historickej časti Kežmarku

ID ponuky: 775

Kežmarok, Kežmarok154 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v historickej časti Kežmarku. Byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako ho vidíte na fotografiách + je objednaná nová kuchynská linka a taktiež sa doplní nábytok do druhej spálne a pracovne. Kompletný nábytok aj s novou kuchynskou linkou je súčasťou kompletnej ceny za byt. Ponúkaný byt sa nachádza na 2. poschodí 3-podlažnej budovy bez výťahu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou len nedávno. Celková podlahová plocha bytu je až 106 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, pracovne, dvoch spálni, pričom každá disponuje vlastným šatníkom. Súčasťou kompletnej ceny je aj nedokončený pôjd. Byt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Cena: 154.999,- eur.  

 

Pre viac info a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, tel. č.: 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 106

Poschodie 2

Počet poschodí 3

Výťah nie

Konštrukcia bytu tehla

Spôsob vykurovania radiátory

Zdroj tepla vlastný kondenzačný kotol

Príprava teplej vody vlastný kondenzačný kotol


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM