Moje obhliadky (0)

ZĽAVA 15% - 3-izbové byty s terasou a parkovacím miestom v obci Mlynčeky

ID ponuky: 7604

Kežmarok, Mlynčeky, Mlynčekycena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v pokojnej obci Mlynčeky vzdialenej len 6 km od mesta Kežmarok. Byty sa budú nachádzať v novo zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom. Byty sú riešené ako 3-izbové jednotky. Súčasťou všetkých bytov sú terasy o rozlohe 6 m2. Ku každému bytu patrí aj pivnica, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Pred bytovým domom je plánovaná aj výstavba parkoviska pre majiteľov bytov. V cene každého bytu je 1 parkovacie miesto na tomto parkovisku.

V bytovom dome sú momentálne voľné dva 3-izbové byty, pričom jeden sa nachádza na prvom poschodí a druhý sa nachádza na druhom poschodí. Rozloha bytov je 73 m2 alebo 78 m2 plus terasa. Dispozične sú tieto byty riešené spojenou kuchyňou s obývačkou, dvoma samostatnými izbami, sociálnym zariadením a vstupnou chodbou.

Spôsob kúrenia: samostatné elektrické.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú potery, omietky so základným bielym náterom, bez omietky v kúpeľniach, okná, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívody teplej + studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami. Všetky aktuálne voľné bytové jednotky vrátane rozlohy a ceny nájdete vo fotografiách.

Cena dohodou. POZOR! IBA TENTO MESIAC ZĽAVA 15% Z CENY BYTU!

Obec Mlynčeky ponúka základnú občiansku vybavenosť: základnú a materskú školu, dve predajne potravín, poštu, pohostinstvo a bistro s poskytovaním stravovania. V obci je možné aj športové vyžitie: lyžiarsky vlek, tri futbalové družstvá, dobrovoľný hasičský zbor a posilňovňa.

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Mlynčeky

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 73-78

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie prvé, druhé

Výťah áno

Spôsob vykurovania samostatné elektrické

Počet parkovacích miest 1


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM