Moje obhliadky (0)

Kancelárske priestory na prenájom 66,57 m2, Poprad - Západ

ID ponuky: 656-300

Poprad, Poprad, Partizánska100.00 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Poprade na Západe, ul. Partizánska. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí, je to súbor 3 kancelárií, spolu o výmere 66,57 m2. Cena prenájmu je 100 €/m2 na rok plus DPH. K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za služby (vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov, elektrická energia) v závislosti od činnosti nájomcu. Teplo sa platí zvlášť podľa plochy kancelárie. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-mesačného nájmu. Priestory je možné prenajať len právnickej osobe prípadne živnostníkovi.

 

Pre viac info a obhliadky kontaktujte: 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Partizánska

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 66,57

Výťah nie

Elektrická prípojka ano

Kanalizačná prípojka ano

Plynová prípojka ano


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM