Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE-Na prenájom kompletne zariadený rodinný dom v obci Nová Lesná

ID ponuky: 026

Poprad, Nová Lesná1 100.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Nová Lesná. Obec Nová Lesná je od mesta Poprad vzdialená 10 minút cesty autom. Rodinný dom sa nachádza v tichej a pokojnej časti obce Nová Lesná. K rodinnému domu prislúcha veľký slnečný pozemok, na ktorom si môžete vychutnať množstvo aktivít. Okrem toho si môžete na kompletne vybavenej terase vychutnať ranný východ slnka pri dúšku horúcej kávy či romantický západ slnka pri pohári červeného vína. Panoramatický výhľad na Vysoké Tatry je samozrejmosťou.

 

Prízemie rodinného domu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, spálne s vlastným šatníkom a kúpeľňou, toalety, kuchyne so špajzou a obývačky. Elegantným dreveným schodiskom sa dostanete na prvé poschodie, ktoré pozostáva z chodby, spálne s vlastným šatníkom a kúpeľňou, detskej izby s vlastným šatníkom a kúpeľňou a spoločným šatníkom. Každá izba v dome je kompletne zariadená a pripravená na okamžité použitie. Celková podlahová plocha rodinného domu je 170 m2. Celý rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Celý dom je napojený na rekuperáciu, takže o čerstvý vzduch nebudete mať nikdy núdzu. V prípade, ak máte takpovediac "veľa batožiny", nemusíte sa obávať, nakoľko celý dom je podpivničený a poskytuje veľa miesta pre úschovu rôznych vecí. V celom dome sa nachádza internet, ktorý má zosilnený signál, aby ste mohli v každom kúte domu neobmedzene surfovať po internete. Okrem toho je dom napojený na elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Celý rodinný dom je zabezpečený ochranným systémom. K domu prislúcha jedno parkovacie miesto priamo pred rodinným domom. Dom je k dispozícii ihneď. Domáce zvieratá v dome nie sú povolené. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Cena: 1100,- eur/mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť depozit vo výške 2-mesačného nájmu bez energií. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. 


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 170

Pivnica áno

Zateplenie budovy áno

Internet áno

Bezpečnostné zariadenie áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 3

Počet parkovacích miest 1


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM