Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE-Na prenájom kancelárske priestory na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade

ID ponuky: 344

Poprad, Poprad, Ludvíka Svobodu450.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na prenájom priestory nachádzajúce sa na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade. Priestory môžu byť využité ako kancelárske, skladové, obchodné či priestory poskytujúce rôzne služby. Priestory sa nachádzajú na prízemí zateplenej budovy, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Celková podlahová plocha priestorov je 59 m2. Priestory sú rozdelené na samostatnú časť (50 m2), do ktorej majú prístup len Vaši zamestnanci a polovičný podiel na spoločnej časti (18 m2), ktorá slúži aj zamestnancom prevádzky nachádzajúcej sa na druhej strane budovy.

 

Samostatná časť je rozdelená na tri kancelárie: kancelária č. 1 (15 m2), kancelária č. 2 (20 m2) a kancelária č. 3 (15 m2).

 

Spoločná časť je rozdelená na kuchynku (4 m2), chodbu (8 m2), predsieň na toalete (2 m2), mužskú toaletu (2 m2), ženskú toaletu (2 m2). 

 

Priestory sa prenajímajú nezariadené. V priestoroch sa nachádzajú inžinierske siete, ktorými sú voda, kanalizácia a elektrina. Priestory je možné menšími stavebnými úpravami zmeniť podľa potrieb budúceho nájomcu. Parkovanie je možné na parkovisku s kapacitou 30 áut približne 100 metrov od budovy. V bezprostrednej blízkosti budovy sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, lekáreň, kaviareň či banka. Priestory sú k dispozícii od 1.1.2022. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Cena mesačného nájmu je 450,- eur + DPH + energie.

 

Pre viac info a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Ludvíka Svobodu

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 59

Poschodie prízemie

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Samostatný prístup áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM