Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE - Na predaj rodinný dom s garážou v centre Popradu

ID ponuky: 900-1

Poprad, Poprad242 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE-Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom s garážou nachádzajúci sa v samotnom centre mesta Poprad, čo zabezpečuje pohodlný prístup ku všetkým obľúbeným obchodom, reštauráciám a zábavným atrakciám. Rodinný dom je z roku 1950, po čiastočnej rekonštrukcii, posledná prebehla v roku 2018, čo zahŕňalo výmenu podlahy za modernú plávajúcu podlahu. Pred pätnástimi rokmi bola tiež zrealizovaná výmena zárubní a výmenu pôvodných okien za plastové. Strecha je škridlová a má 30 rokov.

 

Dispozične je dom veľmi prakticky riešený, s vstupnou chodbou, obývačkou, spálňou, detskou izbou pristavanou v roku 1980, kuchyňou so špajzou a kúpeľňou. Murovaná pivnica poskytuje nielen dostatok úložného priestoru, ale aj ideálne podmienky na skladovanie potravín, vína a ďalších vecí, ktoré vyžadujú stabilnú teplotu a vlhkosť. Okrem toho ponúka neobytné podkrovie s možnosťou nadstavby, čím má nový majiteľ príležitosť prispôsobiť si dom podľa vlastných potrieb a predstáv. Dom sa predáva vrátane obývacej steny a kuchyne bez spotrebičov.

 

Zastavaná plocha rodinného domu je 92 m2. Na pozemku o výmere 197 m2 sa nachádza aj garáž s celkovou výmerou 24 m2, čo je vzácna výhoda v centre mesta a vaše vozidlo bude chránené pred poveternostnými vplyvmi. Tento dom je skvelou investíciou pre tých, ktorí hľadajú bývanie v centre mesta Poprad s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv. Pôdorys rodinného domu je k dispozícii na vyžiadanie. K dispozícii ihneď.

 

Cena: 242.000,- eur.  Viac informácií a obhliadky na telefónnom čísle 0907 862 139, prípadne na recomp.poprad@gmail.com

Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/26fd91dc-4a6a-4e78-9d70-610441badfee.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 197

Zastavaná plocha 92

Pivnica áno, murovaná

Rok poslednej rekonštrukcie 2018

Zateplenie budovy nie

Počet izieb 3

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Garáž áno

Rok výstavby 1950

Počet parkovacích miest v garáži 1

Možnosti rozšírenia áno


Otázka na makléra

RECOMP - realitná kancelária

RECOMP - realitná kancelária

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM