Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový rodinný dom s garážou v centre mesta Poprad

ID ponuky: 900

Poprad, Poprad257 500.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný domček s garážou v centre mesta Poprad. Jedná sa o čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom z roku 1940, pričom posledná rekonštrukcia prebehla v roku 2018. V celom dome boli pred pätnástimi rokmi menené nové zárubne a nové plastové okná. V celom dome bola pred piatimi rokmi osadená nová plávajúca podlaha. Rodinný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby (izba bola k domu pristavená v roku 1980), kuchyne so špajzou a kúpeľne. Strecha je škridlová a má 30 rokov. Rodinný dom je nezateplený. Rodinný dom je podpivničený a má možnosť nadstavby. Zastavaná plocha rodinného domu je 92 m2. Úžitková plocha rodinného domu je 92 m2. Dom má neobytné podkrovie. Celková výmera pozemku je 197 m2. K domu prislúcha garáž o celkovej výmere 24 m2, takže v nej pohodlne zaparkujete aj väčší automobil. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plynovod, vodovod, elektrina, kanalizácia a internet). Dom sa predáva vrátane obývacej steny a kuchyne bez spotrebičov. K dispozícii ihneď. Cena: 257.500,- eur. Pôdorys rodinného domu je k dispozícii na vyžiadanie. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/26fd91dc-4a6a-4e78-9d70-610441badfee

 

Viac informácií a obhliadky na telefónnom čísle 0907 862 139, prípadne na recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 197

Zastavaná plocha 92

Pivnica áno

Rok poslednej rekonštrukcie 2018

Zateplenie budovy nie

Počet izieb 3

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Garáž áno

Rok výstavby 1940

Počet parkovacích miest v garáži 1

Možnosti rozšírenia áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM