Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE: 2-izbové byty v novostavbe na Hlavnom námestí v Kežmarku

ID ponuky: 678-2

Kežmarok, Kežmarok, Hlavné námestie50 632.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Na Hlavnom námestí v historickom centre Kežmarku práve prebieha prístavba (novostavba) k existujúcej budove s plánovaným dokončením v lete roku 2019. Na predaj sú byty s rozlohou od 37,06 m2. Byty sú riešené dvomi spôsobmi: kuchyňa spojená s obývacou izbou a samostatná spálňa, alebo kuchyňa a samostatné izby. Niektoré byty majú k dispozícii balkón, ktorý je prístupný z oboch izieb, má dostatočnú výmeru a výhľad na Kežmarok a práve budovanú prízemnú novostavbu wellness hotela Hviezdoslav ****. Každý byt disponuje vstupnou chodbou, kde je dostatok miesta na vytvorenie úložného priestoru. Niektoré byty majú aj samostatný šatník. Keďže je projekt vo fáze výstavby, stále je tu možnosť malej dispozičnej úpravy a tak spojením dvoch bytov môžeme získať napríklad dvojgeneračný štvorizbový byt s dvomi kúpeľňami a kuchyňami.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú bezpečnostné vchodové dvere a okná, podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom umiestneným v kúpeľni, podomietkový WC splachovací systém zn. Geberit, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (bez vypínačov a zásuviek), prívod 380V do kuchyne pre varnú dosku, prívody teplej+studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami, poter a omietky s prvým bielym náterom.

Nový vlastník si zabezpečí podľa vlastného vkusu len maľovanie, podlahovú krytinu (plávajúcu podlahu, vinyl, dlažbu a pod.), zárubne s interiérovými dverami, kúpeľňu (sanitu, obklady) a samozrejme nábytok a kuchynskú linku. Priložené vizualizácie bytov sú na inšpiráciu, investor stavby neuvažuje nad možnosťou zakúpenia bytu v štandarde. Cena za 1 m2 bytu je 1.200,- Eur bez DPH a 1m2 balkónu je 800,- Eur bez DPH. K bytu bude možnosť zakúpiť si garážové státie v cene 10.000,- Eur bez DPH na prízemí bytového domu. Možnosť dohody na cene. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Jednotlivé výmery a ceny bytov nájdete medzi obrázkami.

Pre viac informácií a rezerváciu kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Ulica Hlavné námestie

Stav novostavba

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 41

Celková podlahová plocha (m2) 41

Balkón / loogia áno

Poschodie 2

Počet poschodí 3

Výťah nie

Rok poslednej rekonštrukcie 2018-2019

Zateplenie budovy áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM