Moje obhliadky (0)

Administratívny priestor s vlastnou kuchynkou na Baštovej ulici v Kežmarku

ID ponuky: 598-i

Kežmarok, Kežmarok, Baštová60.00 €/m2/rok

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom veľký administratívny priestor na 1. poschodí 3-podlažnej budovy na Baštovej ulici v Kežmarku. Ide o budovu bývalých Vojenských lesov. Celková podlahová plocha priestorov je 100 m2. Priestor má k dispozícii vlastnú kuchynku. Priestor môže byť využitý ako výdajňa jedál, administratívny priestor, skladový priestor, kongresová hala poskytujúca rôzne školenia či kurzy a pod. Prístup do priestoru je možný kedykoľvek počas dňa (24/7). V budove sa nenachádza výťah. Na chodbe sa nachádzajú oddelené toalety pre pánov a pre dámy, ktoré slúžia prevádzkam nachádzajúcich sa na celom jednom poschodí. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-mesačného nájmu bez energií. Priestory sa prenajímajú v takom stave, ako ich môžete vidieť na fotografiách. Priestory sú napojené na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina, kanalizácia a plynovod. K dispozícii ihneď. Parkovanie je možné priamo pred budovou na verejnom parkovisku s kapacitou cca 10 miest alebo je možné si prenajať parkovacie miesto za rampou za cenu 15,- eur/mesiac + DPH. Cena za prenájom priestorov je 60,-eur/m2/rok bez DPH + energie. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Ulica Baštová

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 100

Poschodie 1

Počet poschodí 3

Výťah nie

Zateplenie budovy áno

Spôsob vykurovania ústredné kúrenie

Príprava teplej vody súbežne s ÚK

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM