Moje obhliadky (0)

4-izbový mezonetový byt v novostavbe s 2 terasami a parkovacím miestom

ID ponuky: 793-3

Kežmarok, Slovenská Ves199 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový mezonetový (dvojpodlažný) byt č. 3 v novostavbe domu v Slovenskej Vsi, okres Kežmarok. V dome sa nachádzajú len 3 byty, na predaj ostávajú už len 2 byty. Každý byt je samostatne evidovaný na liste vlastníctva, takže ho vieme financovať aj hypotekárnym úverom. Predmetný byt č. 3 s obytnou plochou 109,43 m2 + terasa na hornom poschodí o výmere 12,98 m2, t.j. spolu 122,41 m2. Byt č. 3 má vlastnú záhradku/terasu o výmere 147 m2, ktorá je prístupná z prednej aj zo zadnej strany bytu (z technickej miestnosti). Záhradka ponúka dostatok priestoru pre detské ihrisko, posedenie s priateľmi a rodinou a odkladanie športových potrieb a náradia. V cene bytu je zahrnuté aj 1 parkovacie miesto, možnosť kúpy aj ďalšieho parkovacieho miesta. 

Byt dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, kúpeľne s WC, technickej miestnosti, modernej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, komory a schodiska vedúceho na horné poschodie, kde nájdete chodbu, 3 samostatne prístupné (nepriechodné) spálne a kúpeľňu s WC. 

Byt už je postavený v stave holodomu s omietkami a potermi, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Pri výstavbe bol kladený dôraz na každý detail a preto boli pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiály. Rozvody elektriny, vody, kanalizácie, podlahového kúrenia, plynu (vrátane kondenzačného kotla), príprava na optiku a anténu/satelit sú samozrejmosťou. Kompletná 180 mm zateplená fasáda domu a zámková dlažba je taktiež realizovaná v cene holodomu.  

Byty sú samostatne napojené na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia - príprava, do vybudovania kanalizácie v obci sú pred každým bytom osadené septiky). Všetky okná a dvere na terasu sú plastové. Pod zateplením sú pripravené boxy na osadenie vonkajších žalúzií. Vchodové dvere sú hliník-plastové.  

Cena v stave holodomu: 199.000,- eur. Možnosť dohody na dokončení bytu podľa požiadaviek kupujúceho.

Slovenská Ves patrí do regiónu Horný Spiš. Rozprestiera sa v nadmorskej výške 650 metrov a má vyše 1800 obyvateľov. V rámci vybavenia je v obci k dispozícii: Pošta s Poštovou bankou, zdravotné stredisko (všeobecný lekár pre dospelých, zubní lekári), autoservisy, predajne potravín a drobného tovaru, základná škola s materskou školou, školská jedáleň, hasičská zbrojnica, športoviská (ihriská a multifunkčné ihrisko), cukráreň, reštaurácia, pohostinstvo.

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 122,41

Výmera pozemku celkom (m2) 147

Poschodie 1

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu ytong 300mm

Rok kolaudácie 2023

Zateplenie budovy 180 mm polystyrén

Spôsob vykurovania vlastným kondenzačným kotlom

Zdroj tepla plyn

Počet izieb 4


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM