Moje obhliadky (0)

2-poschodový rodinný dom s balkónom a garážou v Kežmarku

ID ponuky: 785

Kežmarok, Kežmarok240 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 2-poschodový rodinný dom s balkónom v meste Kežmarok. Mesto Kežmarok je vzdialené 20 minút cesty autom od mesta Poprad. Rodinný dom bol postavený približne pred 50 rokmi z tehál a kvádra. Dom je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plynovod, vodovod, kanalizácia a elektrina. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 233 m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 130 m2. Celková úžitková plocha rodinného domu je približne 260 m2. Prízemie rodinného domu pozostáva z kuchyne s obývačkou, menšej spálne, komory a kúpeľne. Poschodie pozostáva z kuchyne so špajzou, spálne, kúpeľne a dvoch menších izieb. V rodinnom dome tiež nájdete kotolňu a práčovňu. Na pozemku za domom sa nachádza garáž pre jeden automobil. Celý dom je čiastočne podpivničený. V celom rodinnom dome boli menené nové plastové okná. V meste Kežmarok nájdete všetko, čo k plnohodnotnému životu potrebujete, či už banky, potraviny, poštu, drogériu, reštaurácie, kaviarne, lekárne, kino či divadlo. Cena: 240.000,- eur

 

Kežmarok je perlou Spiša. Nájdete tu najkrajšiu renesančnú zvonicu, unikátnu železničnú stanicu, drevený kostol bez jediného klinca či knižnicu s tisíckami vzácnych zväzkov. To je len zopár lákadiel malebného Kežmarku, ktorý bol oddávna kultúrnym centrom Spiša. Keď si k tomu ešte prirátame nádhernú panorámu Vysokých Tatier, kam je to doslova na skok, tak to dokopy predstavuje dokonalé miesto na bývanie.

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 260

Výmera pozemku celkom (m2) 233

Zastavaná plocha 130

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu tehla, kváder

Spôsob vykurovania radiátory

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Krb áno

Garáž áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM