Moje obhliadky (0)

2-poschodový dom s možnosťou prevádzky a stavby ďalšieho domu v Spišskej Belej

ID ponuky: 798

Kežmarok, Spišská Belá, 1. mája450 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

!VIRTUÁLNA OBHLIADKA! Ponúkame Vám na predaj 2-poschodový rodinný dom s balkónom a terasou v meste Spišská Belá, okres Kežmarok. Jedná sa o čiastočne zrekonštruovaný tehlový dom približne z roku 1963, pričom rozsiahla rekonštrukcia prebehla v roku 2011. Celková výmera pozemku je 908 m2. Zastavaná plocha domu je 158 m2. Úžitková plocha rodinného domu je 247 m2. Prízemie bolo prerobené na reštauráciu, možnosť využívania na prevádzku. Horné podlažie s podkrovím tvorí byt, ktorý má samostatný vchod. Možnosť oddelenia zadnej časti pozemku a stavby ďalšieho domu. Možnosť vytvorenia parkovacích miest na vlastnom pozemku mimo dvoru.

Prízemie rodinného domu pozostáva zo vstupnej chodby, zádveria, dvoch kuchýň, jedálne, z ktorej je výstup na veľkú terasu, schodiska a dvoch kúpeľní s WC. Dreveným schodiskom sa dostanete na 1. poschodie, ktoré pozostáva z chodby, obývačky, z ktorej je výstup na balkón, spálne, z ktorej je takisto výstup na balkón, pracovne, šatníka, schodiska a kúpeľne s WC. Dreveným schodiskom vedúcim z obývačky sa dostanete na podkrovie, ktoré pozostáva z jednej priestrannej izby. V suteréne rodinného domu sa nachádza pivnica a kôlňa. Pivnica slúži aj ako sklad dreva na kúrenie počas zimnej sezóny.

 

K rodinnému domu prislúcha garáž so skladom so zastavanou plochou 38 m2. Rodinný dom je napojený na elektrinu, verejný vodovod, kanalizáciu a internet. Cez pivnicu vedie plynová prípojka, takže je možnosť pripojiť sa na plynovod. Kúrenie je ústredné prostredníctvom tuhého paliva. Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený. Na pozemku pred rodinným domom sa nachádza záhradná hojdačka. Na pozemku za rodinným domom a v pivnici sa nachádza drevo, ktoré postačuje na kúrenie na celú zimnú sezónu.

 

V meste Spišská Belá sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, reštaurácia, kostol, autoškola, autoumyváreň, penzión, čerpacia stanica a zastávka vlakovej dopravy. Vzdialenosť od rodinného domu k vlakovej zastávke je 1,2 km, čo Vám zaberie iba 3 minúty cesty autom alebo 13 minút pešo. Cena: 450.000,- eur vrátane nábytku. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/226d139d-70a2-4846-84d4-d442c5283b3e

 

Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica 1. mája

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 247

Výmera pozemku celkom (m2) 908

Zastavaná plocha 196

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu tehla

Rok kolaudácie 1963

Rok poslednej rekonštrukcie 2011

Zateplenie budovy áno

Spôsob vykurovania ústredné kúrenie

Zdroj tepla tuhé palivá

Internet áno

Počet izieb 7

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka možnosť zavedenia

Vodovodná prípojka áno

Garáž áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM