Moje obhliadky (0)

Zrekonštruovaný rodinný dom s 2 samostatnými 4-izb. bytmi/prevádzkami v Kežmarku

ID ponuky: 777

Kežmarok, Kežmarok360 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý je rozdelený na dva samostatné 4-izbové byty. Každý byt pozostáva z troch izieb, kuchyne spojenej s obývačkou, kúpeľne a toalety. Pri niektorých izbách sú šatníky/sklady/kúpeľne so schovaným vodovodom a kanalizáciou. Celý dom je podpivničený, v pivnici sa nachádza aj garáž. Na LV je vedený ako rodinný dom. Na LV je možné rozdeliť dom na 2 byty v rodinnom dome, pričom každý byt môže mať iného majiteľa. Možnosť využívania aj ako dvojgeneračný dom, ordinácia alebo iná prevádzka v spodnej časti a bývanie v hornom byte, apartmánový dom a pod. Celková výmera pozemku je 460 m2, z toho zastavaná plocha domu je 121 m2. Podlahová plocha 1NP a 2NP je spolu 161 m2. Celková podlahová plocha 1NP, 2NP, pivnice a garáže je 240 m2. Dom bol skolaudovaný približne v roku 1955, pričom takmer kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2016 - zateplenie stien 15 cm polystyrénom, fúkaná izolácia pod strechou, rozvody vody, kanalizácie, elektriny, omietky, podlahy, kúpeľne, príprava na vodu a kanál na viacerých miestach pre prípad prevádzky/kuchyne/ ďalšej kúpeľne a pod. Byty majú eurookná s 3-sklom. Dom je napojený na elektrinu (momentálne jeden elektromer, príprava na 2 elektromery), vodovod aj kanalizáciu. Vodomer sa nachádza v pivnici, sú tu pripravené podružné merače studenej a teplej vody pre každý byt samostatne. Plynovod sa nachádza na hranici pozemku, je možné ho zaviesť. Kúrenie je zabezpečené cez infrapanely (vydávajú teplo za pomoci halogénového alebo infračerveného žiariča), čo predstavuje úspornejšiu technológiu oproti klasickým elektrickým radiátorom. Obidva byty majú prípravu na rekuperáciu s možnosťou osadenia jednej rekuperačnej jednotky pre celý dom alebo samostatných pre každý byt. Dom sa predáva v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. V exteriéri je nové oplotenie, parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Dom je k dispozícii ihneď. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 240

Výmera pozemku celkom (m2) 460

Zastavaná plocha 121

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu tehla, kváder

Rok poslednej rekonštrukcie 2016

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka na hranici pozemku

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM