Moje obhliadky (0)

Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v historickej časti Kežmarku

ID ponuky: 775

Kežmarok, Kežmarok164 900.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj priestranný, slnečný 3-izbový byt o výmere106 m2 za takú istú cenu ako 3-izbový byt o výmere 70 m2 na sídlisku.  
Byt sa nachádza na námestí v Kežmarku, s krásnym výhľadom na hrad a časť námestia smerom k radnici (najlukratívnejšia časť každého mesta). Byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako ho vidíte na fotografiách, bez pár položiek. Ponúkaný byt sa nachádza na 2. poschodí bez výťahu. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou len nedávno. Celková podlahová plocha bytu je až 106 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, pracovne, dvoch spálni, pričom každá disponuje vlastným šatníkom. Súčasťou bytu je aj nedokončený pôjd s výmerou cca. 40m2. Podkrovie sa dá prerobiť na ďalšiu spálňu s nádherným výhľadom na Tatry a Kostolné námestie. Byt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú voda, elektrina, plyn, kanalizácia a optický internet.

 

Pre viac info a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, tel. č.: 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 106

Poschodie 2

Počet poschodí 3

Výťah nie

Konštrukcia bytu tehla

Spôsob vykurovania radiátory

Zdroj tepla vlastný kondenzačný kotol

Príprava teplej vody vlastný kondenzačný kotol


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM