Moje obhliadky (0)

ZNÍŽENÁ CENA! Predaj rodinného domu pod Tatrami v tichej lokalite Popradu - Stráže

ID ponuky: 612

Poprad, Poprad


175 000.00 €160 000.00 €

Ušetríte 15 000.00 € (-9%)

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám predaj rodinného domu v tichom prostredí pod Tatrami v mestskej časti Poprad - Stráže. Rodinný dom sa nachádza na Strážskom námestí v radovej zástavbe  rodinných domov. K domu patria aj dva záhradné domčeky v zadnej časti veľkého pozemku, ktoré je možné využívať aj na podnikateľské účely. Všetky tri domy sú napojené na inžinierske siete, okrem verejného vodovodu, kde je možné využívať studňu s úžitkovou vodou.
Hlavný dom je s garážovým vstupom, prešiel čiastočnou rekonštrukciou (spevnenie základov, podlahy, menené pôvodné okná a elektrina), pri stavbe bol použitý kameň a tehla a strecha je z pozinkovaného plechu, kúrenie je riešené plynovým kotlom aj ústredným kúrením. Dispozične dom pozostáva z dvoch poschodí. Na prízemí je vstupná chodba, veľká kuchyňa, dve izby a dve kúpeľne s WC. Na poschodí sa nachádza veľká kuchyňa, tri samostatné izby a dve kúpeľne s WC. Dom je podpivničený a je možné využívať aj podkrovie ako ďalší úložný priestor, prípadne do budúcna možnosť nadstavby.
Prvý záhradný domček má na prízemí kuchyňu, kúpeľňu s WC a jednu izbu, v podkroví sa nachádzajú ďalšie dve samostatne izby.
Dispozičné riešenie druhého záhradného domčeku s garážovým státím je riešené nasledovne: na prízemí je kuchyňa, jedna izba a na poschodí kúpeľňa, samostatne WC, dve izby a úložné priestory.
V blízkosti domu sa nachádza autobusová zastávka, potraviny. Ostatná občianska vybavenosť sa nachádza asi 5 minút autom do centra Popradu.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 746

Zateplenie budovy nie

Spôsob vykurovania lokálne vykurovanie

Zdroj tepla kombinovaný

Príprava teplej vody prietokový ohrievač (plynový)

Príjazd spevnená cesta

Súčasné využitie trvalé bývanie

Odpadové vody verejná kanalizácia

Celková úžitková plocha 200

Celkový počet objektov 3

Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová

Možnosti využitia trvalé bývanie


Otázka na makléra

Ing. Milada Bončová

Ing. Milada Bončová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM