Moje obhliadky (0)

Rodinný dom na kompletnú rekonštrukciu v obci Važec

ID ponuky: 683

Liptovský Mikuláš, Važec, J. Hálu


43 900.00 €39 990.00 €

Ušetríte 3 910.00 € (-9%)

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj dvojposchodový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Važec. K domu patrí dvor, predzáhradka, hospodárska budova, záhrada, spolu na pozemku o rozlohe 828 m2 Zastavaná plocha pozemku predstavuje 291 m2 a dom má úžitkovú plochu okolo 450 m2.


Dom je postavený z kvádrov a je vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V dome je zavedená elektrina a voda, plyn sa nachádza oproti cez cestu a revízna šachta kanalizácie je priamo pred pozemkom.

Dispozične je dom riešený nasledovne: znížené prízemie so samostatným vstupom, kde sú dve menšie izby, kuchyňa, kúpeľňa. Na zvýšenom prízemí s hlavným vstupom do domu sa nachádzajú tri izby a kuchyňa. V podkroví sú ďalšie dve miestnosti + veľkopriestorové podkrovie. Na dom nadväzuje veľkopriestorová hospodárska budova a za ňou je veľká záhrada s výhľadom na Vysoké Tatry.

V obci je kompletná občianska vybavenosť: potraviny, škola, škôlka, lekáreň, lekár, premáva autobusová aj vlaková doprava, dobrá dostupnosť na diaľnicu, Poprad (20 min), Liptovský Mikuláš (25 min).

Ulica J. Hálu

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 450

Výmera pozemku celkom (m2) 828

Zastavaná plocha 291

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka možnosť zavedenia

Plynová prípojka možnosť zavedenia

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM