Moje obhliadky (0)

REZERVOVANÝ-Prerobený 4-izbový byt s loggiou v širšom centre Popradu

ID ponuky: 780

Poprad, Poprad, Popradskej brigády199 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

REZERVOVANÝ-Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s loggiou neďaleko centra mesta Poprad. Celková podlahová plocha bytu je 95 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, spálne, dvoch detských izieb a kúpeľne s toaletou. Jedna z detských izieb môže byť využitá ako pracovňa, prípadne šatník. K bytu prislúcha priestranná pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu s rozmermi 4,1 m x 4,2 m, t.j. 17 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí 4-poschodového zatepleného tehlového bytového domu. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, pričom posledná rekonštrukcia prebehla v roku 2022: nové radiátory, rozvody vody, kanalizácie, plynu, elektroinštalácie, zmena dispozície, zarovnanie podláh samonivelačným poterom, úprava povrchu stien s prvým bielym náterom. Veľkou výhodou tejto ponuky je, že byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou s modernými vychytávkami: podomietková sprchová batéria, príprava na ozvučenie pri TV, príprava na floorbox (zásuvka v podlahe pod jedálenským stolom alebo v kuchynskom ostrovčeku), príprava na podsvietenie v kúpeľni a kútoch. Vy si dokončíte už len povrchovú úpravu - maľovanie, osadenie, sanity, kuchyne, nábytku, svietidiel, podlahovej krytiny, zárubní a dverí podľa svojho vkusu (nové dvere s obložkovými zárubňami sú pripravené v pivnici, osadíte si ich po maľovaní a montáži podlahovej krytiny). Vizualizáciu a prípadnú ďalšiu zmenu dispozície v navrhovanom pôdoryse Vám vieme upraviť podľa Vašich požiadaviek na obhliadke. Vo virtuálnej 3D obhliadke odporúčame kliknúť aj na pôdorys, podľa ktorého sa s bytom dôkladne oboznámite. Okolie bytu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ako aj vlastné parkovisko pre vlastníkov bytov.  Byt je k dispozícii ihneď. Cena: 199.000,- eur.

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Predávajúci si vyhradzuje právo predať byt záujemcovi, ktorý ponúkne najvyššiu cenu. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Popradskej brigády

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 95

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie 2

Počet poschodí 4

Rok poslednej rekonštrukcie 2022

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM