Moje obhliadky (0)

REZERVOVANÝ-Na predaj 2-izbový byt na sídlisku JUH v Kežmarku

ID ponuky: 774

Kežmarok, Kežmarok, Petržalská82 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

REZERVOVANÝ-Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s preskleným balkónom na Petržalskej ulici - sídlisko JUH v Kežmarku. Ponúkaný byt sa nachádza na 2. poschodí. K dispozícii je výťah. Celková podlahová plocha bytu je 49 m2 + plocha balkóna. Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby, spálne, kuchyne, z ktorej je výstup na presklený balkón, toalety a kúpeľne. Byt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Parkovanie je zabezpečené priamo pred bytovým domom. Cena: 82.999,- eur. 

 

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať: Mgr. Pavol Lojek, tel. číslo 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Petržalská

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 49

Balkón / loogia áno

Poschodie 2.

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM