Moje obhliadky (0)

REZERVOVANÝ-EXKLUZÍVNE-Na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave v Poprade - západ

ID ponuky: 200

Poprad, Poprad, Partizánska165 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

REZERVOVANÝ-EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa na Partizánskej ulici v Poprade, sídlisko západ. Byt je v pôvodnom stave, vymenené boli iba nové plastové okná. Byt sa nachádza na 4. poschodí z celkového počtu poschodí 8. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Do bytového domu je 2x vstup (hlavný a vedľajší). Hlavný vchod do bytového domu je bezbariérový až k výťahu. Celková podlahová plocha bytu je 79 m2. Dispozične byt pozostáva z: vstupná chodba, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, obývačka a 3x spálňa. Na poschodí sa nachádza spoločný balkón pre celé poschodie o výmere 4 m2. Na každom poschodí sa nachádzajú dva byty. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú elektrina, vodovod, kanalizácia a plynovod. Byt nemá samostatné kúrenie a celý bytový dom je napojený na blízku plynovú kotolňu. Byt je v súčasnosti neobývaný a k dispozícii ihneď. Byt sa predáva v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. V prípade potreby je majiteľ ochotný byt kompletne vypratať. Mesačné náklady na byt sú 235,- € (čo zahŕňa platby za vodu, kúrenie aj elektrinu + správu bytového fondu). V okolí sa nachádzajú potraviny, základná škola s materskou školou, stredná škola, detské a futbalové ihrisko, kaviareň, kaderníctvo a mnoho ďalšieho. Verejné parkovisko sa nachádza priamo pred bytovým domom. Cena: 165.000,- eur. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Partizánska

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 79

Balkón / loogia nie

Pivnica áno

Poschodie 4

Počet poschodí 8

Výťah áno

Zateplenie budovy áno

Počet izieb 4

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM