Moje obhliadky (0)

RD s dvomi 4-izb. bytmi, garážou, veľkým pozemkom a krásnym výhľadom

ID ponuky: 795

Kežmarok, Družstevná349 900.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s dvomi samostatnými 4-izbovými bytmi, pivnicou s garážou pre 2 autá, pôjdom a veľkým pozemkom s altánkom a skladom/hospodárskou budovou v tichej časti mesta Spišská Belá. Dom sa nachádza na krásnom rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 1125 m2, ktorý je možné oddeliť a na časti pozemku postaviť ďalší dom (možnosť zľavy pri kúpe menšieho pozemku). 

Dom svojou výbornou dispozíciou ponúka dve samostatne prístupné bytové jednotky, čo umožňuje samostatné a ničím nerušené bývanie dvoch rodín. Možnosť oddelenia bytov na liste vlastníctva v prípade predaja jednotlivých bytov iným kupujúcim + možnosť vytvorenia tretieho bytu v podkroví. Rodinný dom je kompletne podpivničený, s garážou pre 2 autá. Disponuje pochôdznym podkrovím, aktuálne využívaným ako úložný priestor - možnosť zobytnenia a vytvorenia tretieho bytu. 

Zastavaná plocha domu je 130m2. Úžitková plocha jedného bytu je 91,7 m2 + balkóny/terasy. Celková vnútorná plocha domu s pivnicou, podkrovím a hosp. budovou je vyše 370m2. 

Dom sa nachádza na konci slepej ulice, ktorá pozostáva z 2 rod.domov a 1 bytového domu. Výhodou tohto bývania je tichá lokalita, ničim nerušený výhľad na Vysoké Tatry a veľký pozemok s krásnym altánkom.

Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.
Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.
Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Družstevná

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 183

Celková podlahová plocha (m2) 370

Výmera pozemku celkom (m2) 1125

Zastavaná plocha 130


Otázka na makléra

Neznámy maklér

Neznámy maklér

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM