Moje obhliadky (0)

PREDANÉ-Pozemok pre občiansku vybavenosť a šport 2024 m2 v novej lokalite v Spišskej Belej - Strážkach

ID ponuky: 767-2024OV

Kežmarok, Spišská Belá, Strážky1.00 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame na predaj pozemok určený na plochu občianskej vybavenosti (obchody, služby, hotely a pod.) a športu v Spišskej Belej - Strážkach s výmerou 2024 m2. Maximálna povolená zastavanosť pozemku nadzemnými podlažiami: 60% z plochy pozemku. Max. 3 nadzemné podlažia. Výstavba všetkých inžinierskych sietí je ukončená, vybavuje sa na kolaudácia a odovzdanie do správy. Chodníky a cesty dokončí investor začiatkom tohto roku. Cena dohodou - čakáme na cenové ponuky. V prípade záujmu zašleme projekt s bližším info a vieme sa stretnúť.
Info a rezervácie: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Strážky

Stav developerský projekt

Forma vlastníctva firemné

Výmera pozemku celkom (m2) 2024


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM