Moje obhliadky (0)

Novostavba modulového domu alebo chaty s TOP výhľadom v obci Vyšné Ružbachy

ID ponuky: 799-1

Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy49 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

!TOP ponuka! Ponúkame Vám NA PREDAJ novostavbu chaty s top výhľadom v rekreačnej obci Vyšné Ružbachy. Vyšné Ružbachy sú kúpeľnou obcou s bohatou históriou. Novostavba chaty sa bude nachádzať na samotnom vrchu chatovej oblasti, takže máte zabezpečený krásny výhľad na okolitú prírodu. Pozemok je okrem výstavby chaty vhodný aj na osadenie mobilného domu. 

 

Výmera pozemku od 300 m2 do 1561 m2, cana 65 €/m2. Na pozemku, prípadne pri hranici pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (plynovod, vodovod, kanalizácia, elektrina a optika). Prístup takmer až k pozemku je po asfaltovej ceste. 

 

Cena pozemku o výmere 300 m2 je 19.500,- €. Chaty, ktoré môžete vidieť na fotografii stoja od 19.000,- eur so zhotovením na kľúč. Celková cena závisí od veľkosti pozemku a veľkosti chaty.  Chata je ideálne miesto, na ktorom si môžete oddýchnuť od každodenného stresu a starostí, stretnúť sa s rodinou či priateľmi na spoločnej grilovačke, prípadne to spojiť s ľahšou turistikou či cykloturistikou. Veľký priestor poskytuje dokonalý výbeh pre Vášho domáceho miláčika. Deti sa zase potešia veľkému priestoru, na ktorom môžu robiť množstvo športových aktivít.  

Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Obec Vyšné Ružbachy je známa predovšetkým svojimi kúpeľmi a liečivými teplými prameňmi. Zvláštnosťou je unikátne jazierko Kráter s priemerom 20 m a hĺbkou 3 m, ohraničené travertínovým valom s termálnou vodou. Obec je veľmi vyhľadávanou lokalitou turistami z celého Slovenska aj vďaka lyžiarskym vlekom na svahoch s rôznym stupňom prevýšenia a náročnosti, s umelým zasnežovaním a možnosťou nočného lyžovania, jazdenia na lyžiach ťahaných koňom či vyhliadkovou jazdou na saniach. Počas zimy poskytuje prostredie Vyšných Ružbách skvelé podmienky aj na beh na lyžiach.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav novostavba

Výmera pozemku celkom (m2) 300

Internet áno-optika

Príjazd asfaltová cesta

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM