Moje obhliadky (0)

Na prenájom zabehnutá prevádzka na sídlisku Juh 3 v Poprade

ID ponuky: 813

Poprad, Poprad1.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom zabehnutú prevádzku na sídlisku Juh 3 v Poprade. Celková podlahová plocha priestorov je 90 m2. Prevádzka sa nachádza na prízemí budovy, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. V zadnej časti prevádzky sa nachádza technická miestnosť (3 m2), toaleta (2 m2) a kuchynka (5 m2),  kde si môžete vyplniť čas lahodnou kávičkou. Pre mamičky je zriadený detský kútik, v ktorom sa Vaše deti zabavia, kým sa Vy skrášľujete. Pri vstupe do prevádzky sa nachádzajú pohodlné kreslá, v ktorých si môžete krátiť čas čítaním rôznych časopisov. V priestoroch sa nachádzajú inžinierske siete, ktorými sú voda, kanalizácia a kúrenie. Priestory majú vlastné kúrenie, čo je veľkou výhodou. Budova, v ktorej sa nachádza prevádzka prešla kompletnou rekonštrukciou. V priestoroch sa 12 rokov prevádzkovalo kaderníctvo, líčenie, manikúra, pedikúra a solárium, čím si prevádzka získala množstvo spokojných zákazníčok, ktoré sa do prevádzky rady opätovne vracajú. Parkovanie je zabezpečené priamo pred budovou. V blízkosti sa nachádza tiež zastávka MHD, potraviny, drogéria, domáce potreby a bankomat. V prípade záujmu je možné zariadenie v priestoroch ponechať. O bezpečnosť Vašej prevádzky sa postará bezpečnostný alarm. Priestory so všetkým zariadením, ktoré vidíte na fotografiách je možné prenajať minimálne na 1 rok. Cena: dohodou. 

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií volajte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. 


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 90

Poschodie prízemie

Zateplenie budovy áno

Bezpečnostné zariadenie áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Hlavná cesta áno

Súčasné využitie kaderníctvo, líčenie, manikúra, pedikúra, solárium

Počet parkovacích miest 30


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM