Moje obhliadky (0)

Na prenájom lukratívne priestory na Hlavnom námestí v Kežmarku

ID ponuky: 747

Kežmarok, Kežmarok, Hlavné námestie370.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom 2 lukratívne priestory na Hlavnom námestí v Kežmarku, ktoré môžu byť využité ako kancelárske priestory, e-shopy, nenáročnú výrobu či poskytovanie výrobných alebo nevýrobných služieb. Budova ponúka výbornú polohu, okolo ktorej denne prejde množstvo ľudí. V blízkosti sa nachádza bezplatné parkovisko s kapacitou približne 500 miest či zastávka autobusu (cca 3 min. pešo). Cena prvého priestoru, ktorý má rozlohu 45 m2 je 370eur vrátane energíí a druhého priestoru, ktorý má rozlohu 53 m2 je 440 eur vrátane energií, pričom v cene je tiež zahrnuté využívanie spoločných priestorov a toalety so sprchou. Nájomnú zmluvu je možné uzavrieť minimálne na 2 roky. Depozit je vo výške 3 mesačného nájmu. Priestory sú k dispozícii ihneď.

V blízkosti budovy sa nachádzajú reštaurácie, potraviny, kníhkupectvo, Mestský úrad či obchody s rozličným tovarom.

Ak sa Vám ponuka zapáčila a máte záujem o obhliadku, neváhajte ma kontaktovať :Mgr. Jana Mišurdová, tel.č. 0907 862 139, e-mail: recomp.poprad@gmail.com

 Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Hlavné námestie

Stav kompletná rekonštrukcia

Celková podlahová plocha (m2) 172,5

Poschodie 2

Počet poschodí 2

Výťah nie


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM