Moje obhliadky (0)

Na prenájom lukratívne priestory blízko Hlavného námestia v Kežmarku

ID ponuky: 807

Kežmarok, Kežmarok, Baštová350.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne priestory nachádzajúce sa blízko Hlavného námestia v Kežmarku. Priestory majú celkovú rozlohu až 120 m2. 

Priestory môžu byť využiteľné na kancelárske priestory, e-shopy, nenáročnú výrobu, poskytovanie výrobných a nevýrobných služieb a pod. Pred budovou sa nachádza parkovisko pre cca. 15 automobilov + plocha pre zásobovanie / vykládku. V blízkosti sa nachádza všetko dôležité, čo ku svojmu podnikaniu potrebujete (pošta, banka, mestský úrad, bankomaty, ale tiež potraviny, kníhkupectvo či lekáreň). Lokalita je veľmi obľúbená, denne tam prejde niekoľko tisíc ľudí, takže si Vás zaručene všimnú. Cena prenájmu je 350,-eur plus energie, pričom nájomné sa platí vždy jeden mesiac dopredu a depozit je vo výške 3-mesačného nájmu.

Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Baštová

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 120


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM