Moje obhliadky (0)

Na prenájom komerčné priestory na sídlisku Juh 3 v Poprade

ID ponuky: 814

Poprad, Poprad1.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom priestory na sídlisku Juh 3 v Poprade. Priestory sú vhodné pre prevádzky poskytujúce služby, akými sú napr. cukráreň, kaviareň, holičstvo a salón krásy, rehabilitačné služby, masáže a pod. Celková podlahová plocha priestorov je 90 m2. Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Priestor sa nachádza vedľa hlavnej cesty, kde si Vás zaručene každý všimne. Priestory ponúkajú krásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier. V zadnej časti priestoru sa nachádza technická miestnosť (3 m2), toaleta (2 m2) a kuchynka (5 m2),  ktorá poskytuje dostatočný priestor pre oddych, vypitie kávy či konzumáciu jedla. V priestoroch sa nachádzajú inžinierske siete, ktorými sú voda, kanalizácia a kúrenie. Priestory majú vlastné kúrenie, čo je veľkou výhodou. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou. Parkovanie s kapacitou 30 áut je zabezpečené priamo pred budovou. V blízkosti sa nachádza tiež zastávka MHD, potraviny, drogéria, domáce potreby a bankomat. Priestory sú k dispozícii ihneď. Je na rozhodnutí nového nájomcu, pre aký druh prevádzkovania služieb sa rozhodne. O bezpečnosť Vašej prevádzky sa postará bezpečnostný alarm. Minimálna doba prenájmu sú 2 roky. Cena: dohodou. 

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií volajte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva firemné

Celková podlahová plocha (m2) 90

Poschodie prízemie

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Samostatný prístup áno

Hlavná cesta áno

Počet parkovacích miest 30


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM